Προς το περιεχόμενο

Αυτο το outlook express πιααααα...


ola_kala

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά γιατί το outlook express αρνείται πεισματικά να κατεβάσει τα e-mail μου απο έναν account μου στο yahoo;;;;<BR>Από το Hotmail και από έναν δεύτερο που έχω στο yahoo δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα. Στο συγκεκριμένο acount δεν έχω συνδεθεί ποτέ από το outlook.Προσπαθεί να κάνει authorizing και μου ζητάει user name και password. Τα settings είναι σωστά. Καμιά ιδέα??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia periptwsh einai na einai gemato to inbox sou kai na mhn mporei na mpei.<BR>Mou exei symvei polles fores sto logariasmo tou panepistimiou mou opou gemizw kai me to outlook den mporousa na to parw kai eprepe na svisw arxeia mesw telnet.<BR>Dokimase na mpeis apo tin selida tou yahoo kai na sviseis tipota...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μια ερώτηση: Το πρόβλημα υπάρχει στο ελληνικό Yahoo (@yahoo.gr) ή στο αμερικάνικο (@yahoo.com)?<P>Έχω την εντύπωση (sorry αν κάνω λάθος) ότι το ελληνικό (@yahoo.gr) δεν υποστηρίζει το POP προτόκολλο (σε αντίθεση με το αμερικάνικο) άρα δεν είναι δυνατόν να δείτε τα e-mails σας μέσω του Outlook Express...<P>Αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sosta ta les sean. Kai oi ruthmiseis pou eixa vrei paliotera edo:<P>YAHOO MAIL<P>tha pas options -> pop access & forwarding<BR>Oi rythmiseis pou thelei einai oi parakatw:<BR>Incoming Mail (POP3) Server: pop.mail.yahoo.com <BR>Outgoing Mail (SMTP) Server: smtp.mail.yahoo.com <BR>Account Name/Login Name: your Yahoo! Mail name (your address without the "@yahoo.com") <BR>E-mail address: your Yahoo! Mail address (i.e., [email protected]) <BR>Password: your Yahoo! Mail password

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...