Προς το περιεχόμενο

Πως μπορω να εντοπισω κοριο?


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα ακούσει οτι υπάρχουν ειδικά μηχανήματα τα οποία εντοπίζουν συχνότητες.. Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει, πάντως είναι ενα ενδιαφέρον θέμα!

Αν τον εντοπίσεις .. εγώ στη θέση σου δεν θα το πείραζα διότι θα το καταλάβουν αυτοί που το ακούνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://multistore.gr/shop/product_info.php?products_id=523&osCsid=3f29e00480c981829cb1c259723db68c

 

αλλα κι από ότι θυμάμαι,βέβαια δεν ξέρω την περιοχή σου,στο CARREFOUR στο ΙΛΙΟΝ και συγκεκριμενα πριν μπεις στο κυρίως κατάστημα,είχε ένα μαγαζάκι με ακριβώς αυτού του είδους τα gadget-ακια που ζητάς.Κανε μια βόλτα αν σε βολεύει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ανοίγεις με ενα κατσαβιδάκι, βάζεις την μπαταρία ανάποδα.. εκτός εαν ειναι εξωτερική τροφοδοσία και το ξαναβάζεις στη θέση του :P.. σιγά μην δουλεύει μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://multistore.gr/shop/product_info.php?products_id=523&osCsid=3f29e00480c981829cb1c259723db68c

 

αλλα κι από ότι θυμάμαι' date='βέβαια δεν ξέρω την περιοχή σου,στο CARREFOUR στο ΙΛΙΟΝ και συγκεκριμενα πριν μπεις στο κυρίως κατάστημα,είχε ένα μαγαζάκι με ακριβώς αυτού του είδους τα gadget-ακια που ζητάς.Κανε μια βόλτα αν σε βολεύει![/quote']

to katastima pou les legetai radioshack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να καταλαβω αν ενας χωρος εργασιας εχει κοριο ?

Αν τον εντοπισω τι γινεται?

περιμένεις να μείνεις μόνος σου στην ύποπτη αίθουσα, και λες μεγαλόφωνα σαν να μιλάς με κάποιον, μια απο τις παρακάτω magic phrases:

- ακουσα απο εναν δικό μου στο ΣΔΟΕ οτι σημερα, αύριο θα περάσουν απο εδώ για έλεγχο,

- ξερεις που ηταν χτες το βραδυ η σύζυγος του αφεντικού; και με ποιόν;

 

ανάλογα τι θα γινει στα επόμενα λεπτά.... τηλέφωνημα, φασαρια σε άλλον όροφο, βρισιές και τρεχαλητά, αξιολογείς την "εμβέλεια" του κοριού. :)

 

καλού-κάκου, πάρε απο πριν μια Χρυση Ευκαιρία, και φρεσκάρισε το βιογραφικό σου, μπας και δεν σε ικανοποιήσει η "αύξηση" που θα σου προτίνουν :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν και οι ιδιωτικοι αστυνομικοι.Αν παντως πιστευει οτι ο κοριος προερχεται απο το αφεντικο σου,δεν νομιζω οτι ειναι τοσο αργοσχολος ωστε να ασχολειται ολο το 8ωρο με το τι λετε εσεις μεσα.Θα εχει να κανει πιο σοβαρες δουλειες για το καλο της εταιριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Αν παντως πιστευει οτι ο κοριος προερχεται απο το αφεντικο σου,δεν νομιζω οτι ειναι τοσο αργοσχολος ωστε να ασχολειται ολο το 8ωρο με το τι λετε εσεις μεσα"

 

καλά είσαι, ξέρω πολλούς...άσε τίμα τα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...