Προς το περιεχόμενο

Επιλογές για πολυμηχάνημα


damiano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω ένα fax/πολυμηχάνημα και μετά απο μικρή αναζήτηση κατέληξα σε αυτά τα 2

 

lexmark X4270 (στο eshop το έχουν βάλει ως f-4270!!), hp officejet 4255

 

τα έχει δουλέψει κανένας? με τα μελάνια τι γίνεται? γνώμες, συμβουλές, προτάσεις, ευπρόσδεκτες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To fax είναι το βασικό και είπα αφού θα πάρω ας είναι και πολυμηχάνημα.. Για τα lexmark δεν έχω ακούσει κάποιον να χρησιμοποιεί, έχουν και ακριβά μελάνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

damiano πηρες κατι τελικα? το ψαχνω και γω το θεμα.. μην περιμενεις παντως και πολλα απο αυτα. στο ασπρομαυρο μονο τη βγαζεις οικονομικα, αν θελεις και εγχρωμες θα προτεινα διαφορετικη λυση.. Εχε υποψιν σου παντως οτι μπορεις να χρησιμοποιησεις και ενα απλο μοντεμακι+software για fax.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το lexmark f4270, αλλά έφυγα απο το πατρικό πριν προλάβω να το δώ σε δράση :) άρα ακόμα δεν ξέρω πόσο καλό είναι, τι προβλήματα βγάζει.. πάντως απο τη δοκιμαστική σελίδα που τύπωσα, καμιά σχέση με τον ip3000 που έχω.. Το fax μέσω internet πάλι θα ήθελε scanner κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μεγειες! οταν γυρισεις και τον δεις προσεκτικοτερα γραψε 2-3 λογια. οι οδηγοι του πως σου φανηκαν, εχουν αρκετες ρυθμισεις ή φτωχοι? ποιοτητα κατασκευης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

n1kos.klx ψάχνεις να έχει fax σίγουρα? το μηχάνημα το είδα πολύ λίγο, όσο να το κάνω εγκατάσταση.. για drivers, αν και το βρήκε το λειτουργικό κανονικά μολις το έβαλα, έλεγε στις οδηγίες να βάλεις απαραίτητα αυτούς που έδιναν στο cd. Δεν είχε κανένα πρόβλημα στην εγκατάσταση, ως ποιότητα καλή, τίποτα το ιδιαίτερο.. Θα σου πω σε 2-3 βδομάδες αναλυτικά γιατί τότε θα ξαναπάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα μελάνια στους lexmark είναι γνωστό.. δηλ όταν λές ούτε μια ταυτότητα, δεν είναι flat scanner και δεν μπορείς να την τοποθετήσεις?? και το lexmark f4270 έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eho polimihanima Lexmark x125...den leo ..kalo mihanima..alla..ta melania tou einai para poli akriba..episis..den iparhi dinatotita na ta ksanagemiso..toulahiston se osa magazia dokimasa mou ipan oti sta Lexmark den ginete..den ksero ean ishii to idio giat ta melania kai tou dikou sou polimihanimatos..elpizo pos ohi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ..! ευχαριστω ρε παιδια. και ελεγα να παω για lex. Τι προτεινετε για ενα σε ολα τελικα? Ψαχνω για ενα τυπικο Fax ισα ισα για να στελνω μερικα περιστασιακα, καλο scanner βιβλια ταυτοτητες κλπ που ανεφερε και η foxoula, και εκτυπωτη περισσοτερο για ασπρομαυρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...