Προς το περιεχόμενο

Απορία για Thermaltake Armor


Giokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους

 

Έχω την εξής απορία. Θέλω να πάρω ένα case και έχω καταλήξει στο Armor. Η απορία που έχω όμως είναι η εξής. Ποιά η διαφορά άναμεσα σε Armor Black και Armor Silver, πέρα απο το χρώμα:-| :-| :-| :-|

Έχουν και διαφορά στην τιμή (e-shop). Μήπως το Armor Black δέν είναι απο αλουμίνιο????

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mega lathos!!!!exo to armor silver file mou to pio akrobo to silver to asimi poli pio elafri kai apo alouminio ara kalo kai gia na min poli zestenete..kapoia simeia fisika einai apo plastikjo ala mesa sto esoteriko kai ta portakia mprosta einai apo alouminio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους

 

Έχω την εξής απορία. Θέλω να πάρω ένα case και έχω καταλήξει στο Armor. Η απορία που έχω όμως είναι η εξής. Ποιά η διαφορά άναμεσα σε Armor Black και Armor Silver' date=' πέρα απο το χρώμα:-| :-| :-| :-|

Έχουν και διαφορά στην τιμή (e-shop). Μήπως το Armor Black δέν είναι απο αλουμίνιο????

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!! :) :)[/quote']

 

Καλησπέρα .

 

 

Το THERMALTAKE VA8000SWA ARMOR SILVER ( Αλουμίνιο ) είναι Καθαρό 7.5 Kg. και 152.94 € + 29.06 € 19% ΦΠΑ = 182.00 €

Το THERMALTAKE VA8000BWS ARMOR BLACK ( σίδερο ) είναι Καθαρό 16.2 Kg. και 125.09 € + 23.77 € 19% ΦΠΑ = 148.86 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...