Προς το περιεχόμενο

asus a7d


kedaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα ειναι μεγαλο μπλεξιμο οι φορητοι.Οσο περισοτερο το μελετας τόσο περισσοτερο τρελλενεσαι.

Βασικά πηγινα γι τον acer 5024.ειχα ηρεμησει αφου είχε 64 μπιτο turion αι καλα χαρακτηριστικα.Ελα όμωσ που ως δια μαγεις εξαφανιστηκε.Απο την oktabit και infoquest μου ειπαν οτι περιμενουν καινουρια μοντελα μεσα στην εβδομαδα.

στην πορεια ανακαλυψα τον asus που εχει super χαρακτηριστικα (tv tuner btooth fm radio κλπ κλπ)

Ομωσ ηδη η asus κυκλοφορει τους διπλοπυρηνους και αναμενονται συντομα.Αξιζει η αναμονη ή διυλιζουμε τον κώνοπα?

Επίσησ πολλοι μιλανε για την αναβαθμισιμότητα των pc .Εχω ένα και τελικα παρατηρησα οτι οικονομικα δεν αξιζει να αναβαθμισεισ αφου δινεισ 200 € ακομα και παιρνεισ καινουριο (ειναι P4 sta 1,4)

Πειτε καμια γνωμη γιατι είμαι στο παρα 1 για τον asus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τον συγκεκριμένο Asus, έχουμε κάνει μία διεξοδική συζήτηση εδώ: http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=130230

 

Τώρα, το αν αξίζει να πάρεις τώρα φορητό, είναι μία μεγάλη κουβέντα:

 

Αφ' ενός οι Core Duo της Intel έχουν τα προβληματάκια τους (μία βόλτα από το Tom's hardware και κάποια άλλα sites θα σου δείξουν μερικά). Αφ' ετέρου δεν αποκλείεται μέσα στην άνοιξη η AMD να ανακοινώσει τους δικούς της διπύρηνους Turion.

 

Τελικώς το ζήτημα είναι πόσο βιάζεσαι να πάρεις το φορητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν εχω asus, αλλα πιστευω οτι ειναι κορυφαιο!

Δεν ειναι τυχαιο το οτι τα mobo asus ειναι πρωτα στην παραγωγη pc.

Το διαβασα στο pc magazine ιανουαριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...