Προς το περιεχόμενο

Aksiopistos "mikros" laptop?


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν δεν δε ανδιαφέρει τόσο πολύ η εμφάνιση όσο η αξιοπιστία τοτε ανεπιφίλακτα IBM Χ41.Η αξιοπιστία ουτως η άλλως είναι φυσικό επακόλουθω της αγοράς ενός ΙΒΜ.Βέβαια με το ανάλογο τίμημα ειδικα στην εκδοση tablet pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

not bad at all... μαλιστα και εγω το προσεξα το εν λογω φορητο. Αντιστοιχες επωνυμες λυσεις φευγουν 500-700 ευρω πανω γι αυτα τα μεγεθη. Εγω θα ελεγα γι αυτο και μονο το turbo-x go ahead... εαν βαλεις 1GB RAM και αν παρεις 1 χρονο επεκταση της εγγυησης. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα !

Δές και κάτι εγγυημένο και αξιόπιστο !

Αυτό : http://commerce.euro.dell.com/dellstore/config/frameset.asp?s=grbsd&l=en&m=eur&c=1034&n=1042&cu=grbsd&v=d&cc=&ogn=&kcd=&ad=&mc=&rs=&cuid=&cg=&pch=1&demo=&gc=&sbc=grpadlatit&co=&b=58514

 

Τσούζει λίγο αλλά λέει. . . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά μια επώνυμη λύση έχει αρκετά πλεονεκτήματα. Πχ το δικό μου (Fujitsu Siemens) είναι 1.7 kg και έχει 14" οθόνη. Επίσης έχει 3 χρόνια εγγύηση, docking station μαζί, καλύτερη διάρκεια μπαταρίας και σε σχέση με ένα turbo-x με ίδιο cpu που έχει ένα φίλος είναι περίπου 99% πιο ήσυχο. Βέβαια έκανε και 1900 euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εδώ και 1 μήνα πείρα το MSI S260, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Επειδή δεν υπήρχε Ελλάδα το πείρα από Γερμανία http://www.alb-computer.de/index.php?cPath=1_4 (στην τιμή υπολόγισε +45€ μεταφορικά Next Day Delivery).

Και αν πιάνει το χέρι σου το παίρνεις σε κομμάτια όπως εγώ το συναρμολογείς μόνος σου και παίρνεις από εδώ μερικά πράγματα ώστε να σου βγει ακόμα ποιο φτηνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά μια επώνυμη λύση έχει αρκετά πλεονεκτήματα. Πχ το δικό μου (Fujitsu Siemens) είναι 1.7 kg και έχει 14" οθόνη. Επίσης έχει 3 χρόνια εγγύηση, docking station μαζί, καλύτερη διάρκεια μπαταρίας και σε σχέση με ένα turbo-x με ίδιο cpu που έχει ένα φίλος είναι περίπου 99% πιο ήσυχο. Βέβαια έκανε και 1900 euro.

 

 

Poio montelo exeis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HP NX6125....το πηρα πριν 2 μηνες και ειμαι υπερευχαριστημενος.....680 απο carrefour.Σταθερο ,αθορυβο ,οτι πρεπει για ελαφρα χρηση.Συμβατο με μνημες oem.....tested.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poio montelo exeis?

 

Fujitsu Siemens Lifebook S7020, το ακριβό μοντέλο.

Αρνητικό ίσως είναι η μη φυαλιστερή οθόνη (εγώ την ήθελα έτσι βέβαια) και η μεγάλη ανάλυση (1400x1050).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω να προσεξατε πως ο φιλος μας θελει οχι κατι μεγαλυτερο απο 12.1... οπως επισης μαλλον δεν θελει να ξεφυγει σε τιμη.

 

@tpelek: Πολυ καλη η προταση σου! Αυτο σχετικα με τα κομματια, δεν το πολυκαταλαβα. Γινε λιγο ποιο πληροφοριακος... δωσε κανα link με τα κομματια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...