Προς το περιεχόμενο

Site: Από που να ξεκινήσω?


ffilz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν χρήστης PC είμαι advance user. Δεν έχω ιδέα όμως πως φτιάχνουν μια σελίδα στο Internet. Από που να ξεκινήσω; Δεν θέλω να μου γράψετε manual για άσχετους. Μόνο από που να ξεκινήσω. Κανένα βιβλίο, πως θα το ανεβάσω, και πως να ψάξω. Ο λόγος που το θέλω είναι για να μάθω, αλλά και για να φτιάξω και ένα site για ένα μαγαζί, χωρίς να με απασχολεί αν θα πετύχει.

Καμία ιδέα;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An thes ti gnomi mou,mi xaneis ton kairo sou an den eisai sindedemenos epaggelmatika me tin pliroforiki,mathainontas programmata kai glosses.Ektos sou eipa an einai meros tis douleia sou i to exeis san agapimeni asxolia opote pao paso.Prosopika otan ithela na ftiakso kapote selida,basistika sto netobjects - enan what you see is what gou get editor kai ekana ti douleia mou amesos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ

Μία εφαρμογή what you see is what gou get μου κάνει. Και μετά πως το κάνω upload? Πρέπει να πληρώσω? Που πρέπει να αποτανθώ?Ο υπολογιστής μου πρέπει να είναι online συνέχεια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ

Μία εφαρμογή what you see is what gou get μου κάνει. Και μετά πως το κάνω upload? Πρέπει να πληρώσω? Που πρέπει να αποτανθώ?Ο υπολογιστής μου πρέπει να είναι online συνέχεια ?

 

Μετά ψάχνεις κάποια υπηρεσία που να σου δίνει χώρο στο internet μέσα από δικούς της servers, ώστε να μην χρειάζεται να είναι ο δικός σου υπολογιστής συνέχεια ανοιχτός και να μην επιβαρύνεσαι τόσο εσύ, όσο και οι επισκέπτες της ιστοσελίδας σου.Και δωρεάν εννοείται!

Ψάχνεις το http://www.freegreece.net :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...