Προς το περιεχόμενο

help for swap magic 3


format

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα το swap magic 3 και η εγκατάσταση στο playstation 2 ηταν επιτυχημενη.

Θέλω να κάνω αντιγραφα ασφαλείας για τα 2 δισκάκια και δεν μπορω να τα αντιγραψω.

Λογω συχνης χρησης ειναι σιγουρο πως θα χρειαστω αντιγραφα.

HELP................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

BOUGAS κοίτα στην ιστοσελίδα του Swap Magic. Και εδώ στο ινσόμνια θα βρεις πολλές λεπτομέρειες για αυτό με ένα απλό 'ψάξιμο'! Αν δεν καταλάβεις κάτι, εδώ είμαστε!

Προσωπικά το Swap... το θεωρώ το καλύτερο! Γιατί δεν μπαίνει 'χέρι' στο μηχάνημα και παίζεις παιχνίδια με τα 2 συστήματα: pal & ntsc!

Αυτά για την ώρα! ;)

 

 

Αγορασα το swap magic 3 και η εγκατάσταση στο playstation 2 ηταν επιτυχημενη.

Θέλω να κάνω αντιγραφα ασφαλείας για τα 2 δισκάκια και δεν μπορω να τα αντιγραψω.

Λογω συχνης χρησης ειναι σιγουρο πως θα χρειαστω αντιγραφα.

HELP................

 

Κατ'αρχήν καλώς όρισες! Αν γινόταν να κάναμε back-ups τα δισκάκια του Swap... τότε όπως σου σημείωσαν κι οι άλλοι 'συνάδελφοι συμφορουμίτες' δεν θα το είχαμε ανάγκη και θα παίζαμε τα αντίγραφα όπως ήταν! Εσύ μόνο φρόντισε να μην πετάς από δω κι από κει τα δισκάκια, αν θες να τα έχεις σαν καινούρια για πολύ καιρό ή και για πάντα! Και έτσι όπως πάει το πράγμα, σε λίγο καιρό θα βγάλουν νεώτερη και βελτιωμένη έκδοση του Swap (για το ps3)!

Μην επηρεάζεσαι απ'τα back-ups που κυκλοφορούν στα p2p, μούφες είναι! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BOUGAS κοίτα στην ιστοσελίδα του Swap Magic. Και εδώ στο ινσόμνια θα βρεις πολλές λεπτομέρειες για αυτό με ένα απλό 'ψάξιμο'! Αν δεν καταλάβεις κάτι' date=' εδώ είμαστε!

Προσωπικά το Swap... το θεωρώ το καλύτερο! Γιατί δεν μπαίνει 'χέρι' στο μηχάνημα και παίζεις παιχνίδια με τα 2 συστήματα: pal & ntsc!

Αυτά για την ώρα! ;)[/quote']

diavasa ta panta sxetika me to swap magic!apla ithela tis entyposeis,apo xristes pou to dokimasane.to vrika se torr........40mb.den kanei douleia ayto e?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι! Ξέχνα το! Αγοράσε το! Περιλαμβάνει 2 δισκάκια: για cd & dvd, συμπεριλαμβανομένης και της slide card!

Εμένα μου κόστισε 50 ευρώ! Τα μισά λεφτά απ'το να τσιπάρω την κονσόλα η οποία ήταν και απ'τα πρώτα μοντέλα και δεν ρίσκαραν να μου το τσιπάρουν το μηχάνημα! Είμαι ευχαριστημένη, γιατί μπορώ και παίζω και παιχνίδια ntsc (εκτός του pal συστήματος, που είναι για την Ευρώπη)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι! Ξέχνα το! Αγοράσε το! Περιλαμβάνει 2 δισκάκια: για cd & dvd' date=' συμπεριλαμβανομένης και της slide card!

Εμένα μου κόστισε 50 ευρώ! Τα μισά λεφτά απ'το να τσιπάρω την κονσόλα η οποία ήταν και απ'τα πρώτα μοντέλα και δεν ρίσκαραν να μου το τσιπάρουν το μηχάνημα! Είμαι ευχαριστημένη, γιατί μπορώ και παίζω και παιχνίδια ntsc (εκτός του pal συστήματος, που είναι για την Ευρώπη)![/quote']

kalo fenete to swap,alla bale bgale bale bgale cd&dvd,tha mou spasei ta neyra!spania paizo,alla otan paizo,ginomai DJ,kathe 10 lepta allazo game!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...