Προς το περιεχόμενο

Laptop με 1000...


prezakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους,

Θέλω να αγοράσω ένα laptop 1000 ευρώ,πάνω κάτω, και βρίσκομαι ανάμεσα σε 2...το FUJITSU-SIEMENS AMILO M1451G M750 512MB 80GB(http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906216) και το INNOVATOR ADVANCED PLUS 915PM NOTEBOOK(http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.909111).

Ποιό θα μου προτείνατε από τα δύο....ή και κάποιο άλλο σ'αυτά τα χρήματα?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον FUJITSU-SIEMENS AMILO M1451G M750 στον συνιστώ ανεπιφύλακτα, τον αγόρασα εδώ και μία εβδομάδα από τα Carrefour (τον δίνανε με έκπτωση 999 ευρώ).

Τα θετικά του πολύ καλή οθόνη, σταθερός σε πολύωρες εργασίες και αθόρυβος.

Μειονεκτήματα, ασθενικά ηχεία και φτηνιάρικο τροφοδοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι αν εξαιρεσεις το θεμα service θα σου συνιστουσα ενα μοντελο tης acer. Δεν θυμαμι ποιο ακριβως αλλα ειχε πανω sempron3200, ati radeon x700 128mb 15'' οθονη glaretype, 160 gb σκληρο 512 ram wireless 10/100 και lan 10/100/1000 καθως επισης irda και bluetooth, ενα card reader 8/1. Εξαρταται βεβαια για τι το χρειαζεσαι. Αν θες ωποσδηποτε αναμεσα σε αυτα τα 2 εννοειται fujitsu .Εχω ασχημη εμπειρια απο innovator και συγκεκριμενα e-shop σε θεμα εγγυησης και θα σου λεγα καλυτερα να μην το επαιρνες απο e-shop. Μιλάω ως παθών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia akomi mia fora .... kalutera ena epwnumo mixanima me ola ta + kai - tou..para ena tupou innovator i turbo-x ktl...metaxu twn 2 tha proteina kai gw to fujitsu - siemens...kai kalutera makrua apo acer(sorry Lemuria)...den exoun akoustei kai ta kalutera , akoma kai gia ta akriva montela tis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το FUJITSU-SIEMENS AMILO M1451G εχει καλη ποιοτητα κατασκευης και δυσκολα χαλανε...επιπλεον εχει καλη οθονη και καλο δισκο. Οτι πρεπει για σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...