Προς το περιεχόμενο

Fifa Street 2


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχει αλλάξει φιλοσοφία, αλλά έχει ενδιαφέρον, αν σε κάποιον αρέσουν τα καθαρά arcade παιχνίδια:

 

http://www.gamelife.gr/cPages/previews.asp?id=87

 

Αυτή τη φορά συμπεριλαμβάνεται και η Ελληνική Εθνική ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ήδη γράψει το review εδώ και μερικές μέρες, οφείλω να συμφωνήσω σε γενικές γραμμές με τον Φωκίωνα, πέρα από το γεγονός της ύπαρξης γηπέδου στην Αθήνα...

 

Αυτό δυστυχώς ήταν μια φήμη (πιο συγκεκριμένα είχε ακουστεί για γήπεδο σε στενό της Πλάκας!!!) που από ό,τι είδα με τα μάτια μου, δεν ίσχυσε...

 

Τουλάχιστον, η Εθνική Ελλάδος είναι μια από τις 4 ομάδες που προστέθηκαν και μάλιστα οι παίκτες της έχουν αρκετά αληθοφανή χαρακτηριστικά, ενώ έχουν φοβερό γέλιο οι ατάκες που θα τους ακούσετε να εκστομούν σε άπταιστα ελληνικά!!! ("Παιχταρά μου!", "Τρέλα!", "Μην τον αφήνεις!" κ.λπ.) Αφού για να καταλάβετε, είχα κλείσει τη μουσική για να τους ακούω...

 

Πάντως, αν δε σας άρεσε το πρώτο αποκλείεται να σας αρέσει αυτό και αντίστροφα. Τουλάχιστον όμως, αυτό θα κάνει την εμφάνισή του και σε PC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχε Αθήνα; Ήμουν τόσο σίγουρος... πάω να το ξαναδώ

 

Τουλάχιστον η review code που μου δόθηκε (οι οποίες σχεδόν πάντα είναι αυτούσιο το παιχνίδι) δεν την είχε ούτε στις αρχικές ούτε στις unlockable... Ήταν το πρώτο πράγμα που έψαξα όταν έβαλα το δισκάκι στο PS2. Άπλως είχε ακουστεί μια φήμη για καμιά δεκαριά γήπεδα (μέσα στα οποία συμπεριλαμβανόταν και ένα στα στενά της Πλάκας) πριν από κάποιους μήνες από τα οποία νομίζω πως κανένα τελικά δεν μπήκε στο παιχνίδι (ράδιο αρβύλα ή απλώς δεν πρόλαβε να τα φτιάξει η ΕΑ???)

 

Μάλιστα, αν δεις και στο επίσημο site, αναφέρονται αναλυτικά οι τοποθεσίες που περιλαμβάνονται.

 

Ας ελπίσουμε ότι στο FIFA Street 3 θα παίζουμε με φόντο τον φωτισμένο Παρθενώνα (όπως κάναμε στο Tekken 2...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον η review code που μου δόθηκε (οι οποίες σχεδόν πάντα είναι αυτούσιο το παιχνίδι) δεν την είχε ούτε στις αρχικές ούτε στις unlockable... Ήταν το πρώτο πράγμα που έψαξα όταν έβαλα το δισκάκι στο PS2. Άπλως είχε ακουστεί μια φήμη για καμιά δεκαριά γήπεδα (μέσα στα οποία συμπεριλαμβανόταν και ένα στα στενά της Πλάκας) πριν από κάποιους μήνες από τα οποία νομίζω πως κανένα τελικά δεν μπήκε στο παιχνίδι (ράδιο αρβύλα ή απλώς δεν πρόλαβε να τα φτιάξει η ΕΑ???)

 

Μάλιστα' date=' αν δεις και στο επίσημο site, αναφέρονται αναλυτικά οι τοποθεσίες που περιλαμβάνονται.

 

Ας ελπίσουμε ότι στο FIFA Street 3 θα παίζουμε με φόντο τον φωτισμένο Παρθενώνα (όπως κάναμε στο Tekken 2...)[/quote']

 

Όντως δεν έχει Αθήνα, απλά παρασύρθηκα από την ποικιλία που είδα. Ούτως ή άλλως, μπορείς να φτιάξεις το δικό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...