Προς το περιεχόμενο

Πολυ φθηνος φορητος που;


Draken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις...με συγκινεται βρε :cry:

Οπως ειπα τα τρια βασικα πραγματα που θελω ειναι φορητοτητα, wifi και αξιοπιστια.

Επιδοσεις δεν με ενδιαφερουν διοτι θα κανω χρηση Word και internet...

 

@nobleman Το site που μου εδωσες το ξεκοκκαλισα...πολυ καλο αλλα δυστυχως για φτηνους φορητους δεν εχει σχεδον καμια διαφορα με Ελλαδα.

 

@abyss 2,5 ωρες αυτονομια περιπου ε; Καθολου ασχημα...να φανταστω δεν σου εχει βγαλει κανενα ιδιαιτερο προβλημα ετσι δεν ειναι;

 

@giannhsg Πες το κολλημα αλλα θελω να παρω επιτελους κατι καινουργιο...ολα δευτερο χερι τα εχω...θελω να του βγαλω εγω την ζελατινα :-D

 

@sa1901 Toshiba θα ηταν η δευτερη μου επιλογη...αληθεια απο ποιοτητα τι λενε;

 

@kakli Απλως για να μην λενε οτι σε ξεχασα :mrgreen:

 

@ALL Με τα 100? θα παμε να φαμε ολοι σουβλακια :-D

 

Thx και παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sa1901 Toshiba θα ηταν η δευτερη μου επιλογη...αληθεια απο ποιοτητα τι λενε;

Toshiba και IBM τα βάζω πρίν από τα Fujitsu-Siemens.

 

Αν και έχω το φτηνό μοντέλο, είναι πολύ καλής κατασκευής. Το combo cd-rw/dvd είναι λίγο της πλάκας, αλλά δεν με πολυνοιάζει. Ίσως κάποια στιγμή του βάλω ένα Nec 6650.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το καλυτερο ειναι για μενα να περιμενεις λιγακι, ή τουλαχιστον παρε Sempron sta 3.400+. Οσο για τους Celeron επειδη το ειδα παραπανω να πω οτι εχωω ενα φορητο στα 2,4 σελερονακι και πεταει εδω και 3 χρονια. Μεχρι κωδικοποιηση βιντεο για το psp μου κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες σου πουλαω το laptop μου. Ειναι hp notebook xe3 με 12'' οθονη, καρτα γραφικων 4mb, σκληρο 5 gb με δυνατοτητα τοποθετησης εως 20 gb σκληρο(μεχρι εκει εχει δοκιμασει η εταιρεια). 378 mb sdram και επεξεργαστηpentium III 650mhz. Ειναι μοντελο του 2000 τρεχει xp ανετοτατα αλλωστε σχεδιαστηκε για windows 2000 pro. Εγω προσωπικα εχω τα xp πανω και ο λογος που σκεφτομαι να τον δωσω ειναι καθαρα οικονομικος. (Χρειαζομαι τα χρηματα) Τον δινω 300 ευρω. Επειδη αναφερεις οτι θες wireless τον συνοδευω με ολοκαινουργια καρτα usb 54mbps και με 30 ευρω επιπλεον σου δινω και pcmcia combo με 2usb2 και 2firewire.

 

Η μπαταρια δυστυχως εχει προβλημα αλλα απο την hp μου ειχαν πει οτι εχουν να μου δωσουν αν χρειαστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις...με συγκινεται βρε :cry:

Οπως ειπα τα τρια βασικα πραγματα που θελω ειναι φορητοτητα' date=' wifi και αξιοπιστια.

Επιδοσεις δεν με ενδιαφερουν διοτι θα κανω χρηση Word και internet...

 

[b']@nobleman[/b] Το site που μου εδωσες το ξεκοκκαλισα...πολυ καλο αλλα δυστυχως για φτηνους φορητους δεν εχει σχεδον καμια διαφορα με Ελλαδα.

 

@abyss 2,5 ωρες αυτονομια περιπου ε; Καθολου ασχημα...να φανταστω δεν σου εχει βγαλει κανενα ιδιαιτερο προβλημα ετσι δεν ειναι;

 

@giannhsg Πες το κολλημα αλλα θελω να παρω επιτελους κατι καινουργιο...ολα δευτερο χερι τα εχω...θελω να του βγαλω εγω την ζελατινα :-D

 

@sa1901 Toshiba θα ηταν η δευτερη μου επιλογη...αληθεια απο ποιοτητα τι λενε;

 

@kakli Απλως για να μην λενε οτι σε ξεχασα :mrgreen:

 

@ALL Με τα 100? θα παμε να φαμε ολοι σουβλακια :-D

 

Thx και παλι...

 

 

oxi κανένα πρόβλημα.. το μονο που με δυσκολεψε για να πω την αληθεια ηταν να βρω τις οδηγιες για να βρω πως θα βάλω την extra μνήμη (δεν εμπαινε απο κάτω..) αυτή η αυτονομια είναι χωρίς wifi ! να σου πώ δεν το μετάνοιωσα καθόλου (και την εποχή που τον πήρα εγω έκανε 900 euro..) και το svideo toy έχει για να βλέπεις ταινιες σε φίλους .. νομίζω από τις καλύτερες αγορές μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...