Προς το περιεχόμενο

Συναγερμός αυτοκινήτου


Sta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

Θέλω ένα καλό συναγερμό για ένα αυτοκίνητο αξίας 30.000Ε περίπου. Νομίζω ότι οι Clifford είναι οι καλύτεροι. Έχω δει τον Clifford matrix rsx 3.5. Μπορεί κάποιος να με συμβουλέψει στο θέμα των συναγερμών γενικώς, ή αν έχει εμπειρία με το συγκεκριμένο συναγερμό.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Elser εχει βγαλει με 600 ευρω κατι συναγερμους με δορυφορικο εντιπισμο χωρις συνδρομη.Για κοιτα τους.:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις MetaSystem, πάρα πολύ καλή συναγερμοί, με πρόσθετα συστήματα ασφαλείας αν θέλεις να βάλεις στο αυτοκίνητο σου, και προπάντων ισόβια εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω MetaSystem συναγερμό στο αυτοκίνητο σχεδόν 2 χρόνια και δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα.

Σχετικά με τον Matrix που αναφέρεις έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Κοίτα και στο site http://www.directed.gr που είναι και ο αντιπρόσωπος. Μετά εξαρτάται απο σένα τι ζητάς απο τον συναγερμό σου!

Και για τέλος θα σου έλεγα οτι ο συναγερμός "ευκολα σπάει" απο τους "επαγγελματίες". Γι'αυτο πάντα κάνουμε και μια καλή ασφάλεια αυτοκινήτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει και ασφάλεια κλοπής, αλλά όπως ξέρετε αφενός η αποζημίωση αργεί να καταβληθεί και αφετέρου ο συναγερμός ασκεί κάποια αποτροπή. Ευχαριστώ για τις προτάσεις, περιμένω ει δυνατόν και άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά όπως ξέρετε αφενός η αποζημίωση αργεί να καταβληθεί .

 

 

Πραγματι...3 μηνες κανει (90 ημερες) απο οτι λεει ο νομος.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...