Προς το περιεχόμενο

καινουργιο design > χρειαζομε την βοηθεια σας


tromeros dennis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα!

 

μολις τελιοσα ενα καινουργιο design για την σελιδα μου στο ιντερνετ και θα ηθελα να μου πειτε πως το βρισκετε και να κανετε τελος παντον μια κριτικη (και οσοι εχουν ιδια και καμια κριτικη σχετικα με το source-code)

 

ευχαριστο ολλους εκ τον προτερων!

 

> η σελιδα μου <

 

ps. η σελιδα που βλεπετε στο "links"/"files"/"kontakt" δειχνει το παλιο design...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν και δεν καταλαβαίνω ούτε λέξη φαντάζομαι πως είναι κάποιου είδους ενημερωτικό site οπότε καλώς είναι σχετικά απλό στη δομή του.

 

Δυο πράγματα που δεν μου άρεσαν:

 

1. Το μαύρο φόντο με τα γκρί γράμματα είναι αρκετά κουραστικό, δεν έχει καλή αντίθεση και διαβάζεται δύσκολα

 

2.Εχεις ενα shoutbox (?) το οποίο δε χωράει στο κουτάκι που του έχεις και βγάζει μπάρες οι οποίες φαίνονται άσχημες (και πολύ έντονες με το μαύρο φόντο) ενώ η μπάρα που το κουνάει δεξιά-αριστερά θα μπορούσε να λείπει.

 

Ελπίζω να σου ήταν χρήσιμες οι παρατηρήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ηθελα να μαθω απο εσας :)

Ευχαριστω, θα εργαστω στην σελιδα!

 

περισοτερο για το design ηθελα τη γνομη σας, παρα για το περιεχομενο. ειναι απλα μια σελιδα που ανεβαζω καπου καπου κατι φοτογραφιες που εχω βγαλει με φιλους η κατι βιντεακια.

 

ευχαριστω λοιπον προς το παρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dennis kane mia bolta apo to templatemonster.com kai tha pareis poles idees! den sou eipa na antigrapseis kati h na agoraseis alla mporeis na pareis idees apo ayto to site pantos.. ;)

 

PS: elpizo na mhn pareksigise apo tis arnitikes kriseis, eksalou otan zhtame kritikh apo mia koinothta shmenei pos perimenoume kai arnhthka kai thetika ;) :D

PS2: nai oute ego eida photos kai videos :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)

 

PS: elpizo na mhn pareksigise apo tis arnitikes kriseis (...)

 

αυτο ελειπε κι`ολλιας ;) δεν θα ρωτουσα αλλιος...

 

για οσους δεν ειδαν φοτο: http://www.kannichbittemitpaulreden.de/NEW/fotos.html

 

ευχαριστο κια για το λινκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<offtopic>

oO re file mhn mou peis pos ayto to eftiakse to palikari...

</offtopic>

Ναί φίλε μου αυτός το έφτιαξε.Εξολοκλήρου Photoshop, μόνο αρχικό σχέδιο με μολύβι και τα χρώματα Photoshop.Είναι επαγγελματίας comistas-σχεδιαστής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...