Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Mp3 Player,αξίζει?


darknemus01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα Multirama εχουν προσφορά το Creative Mp3 Zen Micro 6GB στα 169e.

Μπορείτε να το δείτε εδώ:

http://www.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=10795

Αν το έχει κάποιος κ μπορεί, ας μου πεί μερικα πλεονεκτήματα κ μειονεκτήματα του εν λόγω player,οποιες απόψεις δεκτές...(είπαμε καλή τιμή αλλα μην την πατήσουμε κιόλας:-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από τα σημαντικά μειονεκτήματα του creative είναι ο απαράδεκτος ήχος του... Με ένα ζευγάρι καλά ακουστικά ψιλοδιορθώνεται το πρόβλημα αλλά δεν είναι αρκετό αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες απαράδεκτος?Καμιά φορά είναι σχετικά αυτα και μερικοί εδώ μέσα δήλωναν ικανοποιημένοι ηχητικά με creative,εκτός αν είναι θέμα μόνο

ακουστικών.

Όποιος αλλος τα έχει δοκιμάσει ευχαρίστως να ακούσω γνώμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφερει και μενα η συγκεκριμενη προσφορα καθως και γνωμες για Ζen στα 20 GB....Eχω το 256 Μuvo TXFM και δεν εχω παραπονα για τον ηχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά οποιος έχει δοκιμάσει ας μας πεί,ξέρω οτι δεν είναι και η κορυφαία μάρκα αλλα αν υπάρχει καμιά καλυτερη πρόταση χωρις να ξοδέψουμε μια περιουσία, δεκτές ολες οι γνώμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω και εγω για το οτι ο ηχος δεν ειναι κι οτι καλυτερο υπαρχει,αλλα πιστευω οτι εκει που πασχει κυριως η Creative ειναι στο θεμα αξιοπιστια.Ενα MuVo που ειχα τα επαιξε μεσα σε μερικους μηνες χωρις λογο και οταν το γυρισα στο μαγαζι μου ειπαν οτι σταματησαν πλεον να τα φερνουν διοτι ειχαν αποδειχθει πολυ ελαττωματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάλι για την αξιοπιστία της creative θα σου πω πως έχω το Jukebox 6GB (το πρώτο που βγήκε) εδώ και πέντε χρόνια και ακόμη δουλεύει σαν καινούργιο. Πριν από κανένα χρόνο γέμισε ο δίσκος, έβαλα έναν εικοσάρι από notebook και συνεχίζει. Και για τον ήχο του, δεν έχω να του καταλογίσω τίποτα, εκτός ίσως από το ότι στη μέγιστη ένταση παραμένει πιο χαμηλός από ό,τι θα ήθελα.

Βέβαια, 170 ευρώ δεν είναι και καμμιά συγκλονιστική προσφορά...αλλά πήγαινε άκουσε το και αν σε καλύπτει παρ'το.

4saken, πόσο το έχει το εικοσάρi και ποιό μοντέλο είναι; Γιατί αν είναι πάνω από 240, καλύτερα με 300 να κοιτάξει κανείς το απίστευτο sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια' date=' 170 ευρώ δεν είναι και καμμιά συγκλονιστική προσφορά...αλλά πήγαινε άκουσε το και αν σε καλύπτει παρ'το.

[/quote']

Είναι 170 απο 240 ευρω αν θυμάμαι καλά.

Δεν νομίζω να γίνεται αυτό που λες να το ακούσω δηλαδη, τουλάχιστον στο

multirama που πήγα εγώ.

 

αλλα πιστευω οτι εκει που πασχει κυριως η Creative ειναι στο θεμα αξιοπιστια.

 

Μάλλον λογικό για οτιδήποτε είναι φθηνότερο(εννοω οτι αγοράζοντας φθηνότερο ρισκάρεις ετσι και αλλιώς), απλά το θέμα είναι να σε ικανοποιεί σαν mp3 player για οσο αντέχει.

 

Σημαντική απορία μου είναι πως γίνεται η πλοήγηση στα κομάτια, ωστε να μην χάνεσαι κυριολεκτικά και αν υπάρχουν μικρές λεπτομέρειες στο θέμα του λογισμικού που μπορεί να είναι καθοριστικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...