Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με XBOX


Ntemian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο 2 μέρες σύνδεσα το xbox στο internet και έκανα αναβάθμιση το dashboard του.Απο τότε το drive δεν αναγνωρίζει οτιδήποτε και αν του βάλω.Προσπάθησα με αυθεντικά παιχνίδια,DVD αντιγραμμένα και μη και δε γίνετε τιποτα.Στην αρχή μου εβγαζε μύνημα οτι ειναι λερωμένος ο δίσκος και τις επόμενες φορές που δοκίμασα φορτώνει το cd αλλά παραμένει στο αρχικό μενού και δε γίνετε τίποτα.Τι μπορώ να κάνω για να διορθωθεί το πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα απο τα 2.Έκανα την αναβάθμιση επειδή 8α έκανα softmod σε λίγες μέρες.Αν και τώρα σκέφτομαι να αλλάξω το drive με το samsung sd-616t και να παίζει τα πάντα χωρίς πρόβλημα.Καμία ιδέα που θα το βρω αυτο το drive?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nomiza oti den sou epaize ta antigrammena games.Enoeis malon antigrammena dvd video etsi?

 

 

Pantws na ksereis to oti den sou paizoun ta antigrammena einai thema drive.To 616t pleon exei stamatisei na bgainei stin paragwgi.Oxi oti den boreis na to breis sto ebay h kapou allou alla einai panakribo borei na kanei kai 100-120eyrw.Ase pou an den idi etoimo moddarismeno prepei na to moddareis esi.

 

Twra pio drive exeis ?an exeis philips h thomson boreis na pirakseis ena pot pou exei panw stin kefali gia na ayksisei tin entasi tou lazer kai na diabazei eukolotera ta antigrammena cd kai dvd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το thomson αλλα το θέμα είναι πως πριν κάνω την αναβάθμιση του dashboard της MS ολα δουλευαν μια χαρά.Και τα dvd έπαιζε και τα παιχνίδια.Τώρα είτε μου βγάζει οτι ο δίσκος ειναι λερωμένος ή χαλασμένος ή δε κάνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yparxoun 2 luseis:

1i: Ean den to exeis anoixei, to stelneis gia eggiisi stin MS

(afou afereseis to softmod kai ola ta mi official saves apo ton skliro disko)

2i: Anoigeis to mixanima kai dokimazeis me ena neo dvd-rom

Ean theleis to Samsoung, logika tha to breis kai ellada, sto sonypsp.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...