Προς το περιεχόμενο

360 GiveAway? Και όμως δουλεύει!


GabrielConnor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους.

 

Έχω έναν φίλο ο οποίοις δουλεύει στην Αγγλία και με ενημέρωσε για το παρακάτω site από το οποίο ένας συνάδελφος του στην δουλεια πήρε ένα, σχεδόν δωρεάν, XBOX 360!

 

Το site είναι το http://360giveaway.co.uk/ και ο τρόπος που δουλεύει είναι ο εξής:

 

1) Γράφεσαι στο site

2) Κάνεις complete μια offer από τους σπόνσορες.

3) Βρίσκεις 10 γνωστούς σου να κάνουν το ίδιο

4) Σε μία εβδομάδα το XBOX 360 Premium έρχεται σπίτι σου!

 

Και μάλιστα υπάρχει τρόπος να κάνεις complete μια offer χωρίς να πληρώσεις ούτε δραχμή! Κάνεις complete την τρίτη κατα σειρά offer που αφορά ενοικίαση DVD. Γράφεσαι, και πρίν τελείωσει η trial period, κανεις cancel και δεν χρεώνεσαι τίποτα!!!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι πως πρέπει να δηλώσεις διεύθυνση στο U.K. για delivery. εγώ έχω δηλώσει τον φίλο μου.

Γεια όσους αναρωτιούνται πως γίνεται να πέρνεις τσάμπα κάτι που κάνει 400 Euro, να πώ απλά πως οι διαφημιζόμενες εταιρίες έχουν όφελος καθώς με 400 Ευρώ αποκτούν 11 νέους πελάτες! Άλλο που εμείς κάνουμε cancel το subscription πριν τις 15 μέρες. :)

Και εγώ δεν θα το πίστευα εαν δεν μου το έλεγε ο κολλητός μου. Γι'αυτο έκανα signup. Όσοι πιστοι λοιπόν είστε στην Αγγλία ή έχετε γνωστο που μένει εκεί και μπορείτε να δώσετε την διεύθυνση του για να σταλεί το XBOX 360 κάντε το.

 

Α και όποιος θέλει ας κάνει signup από εδώ http://360giveaway.co.uk/index.php?referral=128266 για να πάρω και εγώ κανέναν referal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

 

Έχω έναν φίλο ο οποίοις δουλεύει στην Αγγλία και με ενημέρωσε για το παρακάτω site από το οποίο ένας συνάδελφος του στην δουλεια πήρε ένα, σχεδόν δωρεάν, XBOX 360!

 

Το site είναι το http://360giveaway.co.uk/ και ο τρόπος που δουλεύει είναι ο εξής:

 

1) Γράφεσαι στο site

2) Κάνεις complete μια offer από τους σπόνσορες.

3) Βρίσκεις 10 γνωστούς σου να κάνουν το ίδιο

4) Σε μία εβδομάδα το XBOX 360 Premium έρχεται σπίτι σου!

 

Και μάλιστα υπάρχει τρόπος να κάνεις complete μια offer χωρίς να πληρώσεις ούτε δραχμή! Κάνεις complete την τρίτη κατα σειρά offer που αφορά ενοικίαση DVD. Γράφεσαι, και πρίν τελείωσει η trial period, κανεις cancel και δεν χρεώνεσαι τίποτα!!!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι πως πρέπει να δηλώσεις διεύθυνση στο U.K. για delivery. εγώ έχω δηλώσει τον φίλο μου.

Γεια όσους αναρωτιούνται πως γίνεται να πέρνεις τσάμπα κάτι που κάνει 400 Euro, να πώ απλά πως οι διαφημιζόμενες εταιρίες έχουν όφελος καθώς με 400 Ευρώ αποκτούν 11 νέους πελάτες! Άλλο που εμείς κάνουμε cancel το subscription πριν τις 15 μέρες.

Και εγώ δεν θα το πίστευα εαν δεν μου το έλεγε ο κολλητός μου. Γι'αυτο έκανα signup. Όσοι πιστοι λοιπόν είστε στην Αγγλία ή έχετε γνωστο που μένει εκεί και μπορείτε να δώσετε την διεύθυνση του για να σταλεί το XBOX 360 κάντε το.

 

Α και όποιος θέλει ας κάνει signup από εδώ http://360giveaway.co.uk/index.php?referral=128266 για να πάρω και εγώ κανέναν referal.

 

Βασικά δεν καταλαβα τι πρέπει να κάνεις, αλλα 8α ήταν πιο κατάλληλο να ανοίξεις άλλο θέμα...εδω μπαίνουν ειδήσεις σχετικές με 360, νεα κτλ και για να μην πνιγεί το ποστ σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν καταλαβα τι πρέπει να κάνεις, αλλα 8α ήταν πιο κατάλληλο να ανοίξεις άλλο θέμα...εδω μπαίνουν ειδήσεις σχετικές με 360, νεα κτλ και για να μην πνιγεί το ποστ σου

 

Nai exeis dikio. Sorry pou postara se asxeto meros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το κάνεις από παντού, απλά πρέπει να δώσεις μια U.K διεύθυνση στην οποία θα παραδοθεί το προιον που κερδίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μυρίζει κάτι ύποπτο όμως? Γιατί ποιός τους εγγυάται ότι εγώ δεν θα πάω σε 10 internet cafe, θα ανοίξω 10 λογαριασμούς και θα πάρω τσάμπα το xbox - macmini- laptop - i-pod κτλπ? Δεν θα το έχουν σκεφτεί και αυτοί αυτό που λέω...Δεν ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε internet cafe είπα να πάμε γιατί είναι παράνομο να δίνεις ψεύτικα στοιχεία...Σε internet cafe είναι λίγο δύσκολο να σε ανακαλύψουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia kai emena tha mou vromage alla opos sas eipa to ematha meso kollitou filou kai gi' auto leo pos isxuei.

 

To thema einai pos oi perissoteroi pou tha kanoun afto den tha exoun tin logiki na kanoun cancel to subscription tous, ara o diafivizomenos kerdizei pelates. Ego pantos tha to kano, opote ipologizo se kanena mina na sas po kai 100% pos doulevei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GabrielConnor ti tha elege o filos sou stin agglia gia mia omadiki paragellia??

den ime sigouros:) Mporo na rotiso omos.

 

8a elege mallon oti mas euxaristei poly pou 8a ton kanoume poly plousio!Exw dei polla giveaways gia psp ps2 laptops,ta panta,sto ebay tis plhrofories autes tis poulane!Tespa,kati vrwmaei pisw apo autes tis ypo8eseis,panta!

 

katalaveno tin dispistia sou Icecut . Kai emena mou fenotan psiloapati. Alla opos ipa kai pio pano, ton empistevomai. Ine kollitos.

 

Εννοείται οτι κανείς δε σου χαρίζει τίποτα.... το θέμα είναι να δούμε τι κρύβεται πίσω απο αυτό και αν συμφέρει...

 

Ennoeite. Rotisa kai enan filo mou edo ellada pou asxoleitai me diafimistika kai promotion se etairies kai mou ipe pos ine sinithismeni taktiki sto eksoteriko. Vevaia iparxoun kai polles apates, kai mou ipe na prosexo. Pantos den tou akoustike poli trello.

 

Mou ipe pos oi diafimizomenoi kerdizoun pelateia me afto ton tropo, poli fthina.

 

As poume pos kaneis signup gia tin prosfora me ta dvd. An to kanoun kai alloi deka exoume enteka pelates. 11X15 ana mina ison 165 lires se enan mina. An kratisoun aftous tous pelates gia enan xrono einai 165X12 ison 1980 lires ton xrono. Opote tous sinferei na mou kanoun doro ena xbox360 (ta kerdi tous pane sta 1600 lires ton xrono (poli xontrika ola afta, iparxei diafora anamesa se lires kai euro). Kai ola afta mono apo emena!

 

Fantasteite oi 10 pou ekana ego na kanoun reffer alous 10 kai aftoi allous deka kai paei legontas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...