Προς το περιεχόμενο

Acer 5622WLMi


Vasilisxd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

enoei na tou steileis minima sti thirida tou .

 

na toriso kati ? ti to kalitero exei enas dual core opos tou 5652 enanti tou turion ml37 px .pios einai pio grigoros otan trexeis ena paixnidi px /?(den milame na trexeis polles mazi efarmoges alla mia kai varia) .

kai an xerei kaneis posa watt travaei enas tetios dual core .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη παρασκευη ειμαι και εγω κατοχος του ιδιου μηχανηματος αλλά δυστηχως το touchpad επαψε να λειτουργει και χρησιμοποιω εξωτερικο USB ποντικι, κατα τα αλλα ο φορητός είναι πολυ καλός.

 

Περιμενω νεα απο το service σημερα μηπως και μου το αντικαταστησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μοντέλου πήρατε? Το 5622 ή το 5652?

Ερώτηση ρε παιδιά.. Η κεραία που έχει μέσα η συσκευασία 'πιάνει' τίποτα ή είναι της πλάκας? Εμένα εδν βρίσκει κανένα κανάλι... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μοντέλου πήρατε? Το 5622 ή το 5652?

Ερώτηση ρε παιδιά.. Η κεραία που έχει μέσα η συσκευασία 'πιάνει' τίποτα ή είναι της πλάκας? Εμένα εδν βρίσκει κανένα κανάλι... :(

 

Από που είσαι φίλε μου; ένα παιδί από Θεσσαλονίκη μου είπε ότι πιάνει πολύ καλά με την εσωτερική κεραία αλλά σίγουρα εξαρτάσαι και από το που είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηράκλειο είμαι, αλλα μέσα στο σπίτι να φανταστείς ούτε καν τα κινητά δεν έχουν σήμα.. Καθόλου όμως..

Αυτό που δεν ξέρω είναι μήπως κάνω κάποια 'πατάτα' με την κεραία.. Σίγουρα την βάζω στο σωστό βύσμα, απλά έχει κάτι σαν κουμπάκι πάνω της το οποίο δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς εξυπηρετεί..

Ο φίλος σου βλέπει TV με το πρόγραμμα που είχε μέσα ο φορητός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί όποιος πήρε το 5652 να απαντήσει σε μερικές απορίες ;

 

1.Είχα διαβάσει οτι τα Centrino Duo έχουν ένα bug στο USB (Τρώει την μπαταρία γρηγορότερα αν είναι συνδεμένη κάποια συσκεύη) ΙΣΧΥΕΙ ?

 

2.Τι κάνει απο θερμοκρασίες - θόρυβο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θόρυβο σχεδόν καθόλου αν εξαιρέσεις τα ανεμιστηράκια που 'ξυπνανε' που και που. Και απο θερμοκρασία δεν έχω παρατηρήσει τπτ το τραγικό μέχρι στιγμής (εξωτερικά μιλάμε πάντα), ειδικά σε σχέση με τον PIII Presario που είχα πριν, ο οποίος όταν ήταν το ρεύμα έκαιγε πραγματικά πλαστικό που ακουμπούσε!!

Για το bug με το USB δεν έχω ακούσει ούτε έχω παρατηρήσει τίποτα.. Έτσι κι αλλίως μόνιμα έχω το ποντίκι πάνω οπότε δεν βλέπω διαφορές.

Απλά να επισημάνω για την μπαταρία η οποία όταν τον πρωτοπήρα μου έλεγε πως είχα 2 ώρες κ 40 λεπτά κ σήμερα είδα πως φουλ φορτισμένο μου έγραφε 2 ώρες και 20 λεπτά.. Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο, αλλά το εύχομαι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηράκλειο είμαι' date=' αλλα μέσα στο σπίτι να φανταστείς ούτε καν τα κινητά δεν έχουν σήμα.. Καθόλου όμως..

Αυτό που δεν ξέρω είναι μήπως κάνω κάποια 'πατάτα' με την κεραία.. Σίγουρα την βάζω στο σωστό βύσμα, απλά έχει κάτι σαν κουμπάκι πάνω της το οποίο δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς εξυπηρετεί..

Ο φίλος σου βλέπει TV με το πρόγραμμα που είχε μέσα ο φορητός?[/quote']

 

Μάλλον γι΄αυτό τότε, δε θα χει καλό σήμα. Το παιδί που λέω ναι από το κανονικό πρόγραμμα βλέπει και μου είχε πει ότι υπάρχει εσωτερική κεραία που είναι αυτή του wi-fi και πιάνει καλά αλλά συνδέεται και με εξωτερική κεραία, που περιλαμβάνεται στο πακέτο, και έχει ισχύ όπως κάθε κεραία τηλεόρασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??

Έχει το πακέτο μία κεραία μέσα αλλά ειναι για την TV.. Δε νομίζω πως έχει κάποια σχέση με το WiFi.. Όσο για το άλλο που λες, ναι έχει ένα καλωδιάκι με το οποίο συνδέεισ την κεραία με το φορητό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...