Προς το περιεχόμενο

Αγορά φωτ. μηχανής έως 300 Εuro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω να αγοράσω μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή μέχρι 300 ευρώ.

Εψαξα λίγο και βρήκα στα 250 την Canon Ixus 55 στο technikdirekt.

 

http://www.technikdirekt.de/main/en/811704/-/Article.html?validsession=2006-03-09-18-31-34&referer=VKNR_479&language=en

 

Τι λέτε? Ειναι καλή? Εχει κανένα μειονέκτημα? Να κοιτάξω καμια άλλη?

 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai egw tha sou protina na meineis se auti. Einai arketa compact, exei poli kali poiotita fwtografiwn kai exei kai tin aksiopistia tis canon. Isws to monadiko meionektima, oxi mono autis alla kai olwn tis compact klasis, einai oti exoun polles fores problima me ta kokkina matia. Gia na to apofugeis, prepei na pas omws se alli katigoria me ekswteriko flash, pou einai kai poli pio megales alla kai pio akrives.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εγω θα σου προτεινα ανεπιφυλακτα την canon.εχω την ixus 50 και ειναι πολυ καλη.πραγματικά πολυ γρηγορη λογω toy digic II και πολυ compact.και για την τιμη που την βρηκες δεν το συζηταω καν!!!Για sony δεν θα το προτεινα γιατι ειμαι της λογικής οτι παντα παιρνουμε μηχανη εταιριας φωτογραφικών μηχανων και οχι εταιρειας τηλεορασεων...και αν ρωτησεις εμπειρους φωτογράφους πραγματικά το ιδιο θα σου πουν.πιστεψε με απο προσωπική εμπειρια μιλαω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ!Θα βγω μια βόλτα μήπως τη βρω την ixus σε κανα μαγαζί στο κέντρο και μου την αφήσει σε κοντινή τιμή.Αλλιώς θα την παραγγείλω από technikdirek. Πάντως κι εγώ εμπιστεύομαι καλύτερα μια εταιρία φωτογραφικών μηχανων παρά...

Θενξ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...