Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για να μην με σκοτωσει!! :)


crach13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Λοιπον.Το προβλημα μου ειναι το laptop του αδελφου μου που χρησιμοποιω και εγω.Το laptop ειναι το Sony Vaio Fs415.Οταν το πρωτο πηραμε ειχε πολλα μεσα.Αφαιρεσα λοιπον προγραμματα που ειχαν βαλει ηδη αυτοι της Sony.Επιπλεον αλλαξα antivirus και εβαλα δικα μου προγραμματα.Το κακο ομως παρουσιαστηκε.O φορητος σερνεται τελειως,οταν ανοιγει κανει γυρω στα 10 λεπτα για να σταματησει να φορτωνει και αμα....Εψαξα για ιους,spyware και τετοια και δεν βρηκα τιποτα.

Επειτα επιχειρησα να κανω ενα restore με το acronis.Ειχα κρατησει image.Τελικα πηγα να το κανω και εβγαλε error.Μετα μου πεταει το παραθυρο της Sony για ανακτηση.Τελικα το κανω και με αφησε και αυτο στο δρομο.ΕΕ δεν πηγαινε αλλο.Το κανω format τωρα και ανησυχω αν θα εχω προβληματα με drivers.Βεβαια απο drivers εχω αυτους που δινει Η Sony στο site της.

Το laptop ειχε επανω WinXp Home Gr.

Τωρα του βαζω WinXp Pro Gr.

Παιδια παντως εχω να πω πως τα home ειναι τελειως μαπα.Ασε που ειναι και Intel το Laptop. :P

Πρεπει να ακολουθησω καποια σειρα στην εγκατασταση service pack και drivers??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά στα CD που σου χουν δώσει, υπάρχουν όλα τα απαραίτητα drivers... Δοκίμασε να βάλεις τα XP που σου έχουν δώσει, κι όχι κάποιο άλλο, γιατί συνήθως είναι modarismena για να "κάθονται" κατευθείαν πάνω στο lap σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na rotiso an dimiourgises ta cd/dvd gia restore pou sou leei to sony na dimiourgiseis ? fadazomai pos ta eftiakses e? na kaneis loipon restore me auta ta diskakia k meta koita na ta peraseis apo pano . iparxoun kai alla antistoixa peristatika pou boreis na tsekareis sto insomnia kai na katalikseis .genikos polloi apofasisan na perasoun allo leitourgiko se vaio k apetixan alla thimamai kai periptoseis apo edo mesa pou meta ta kataferan....den prolavaino na sou kano to search tora na ta deis....psakse ligo eimai sigouros tha vreis

filika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na rotiso an dimiourgises ta cd/dvd gia restore pou sou leei to sony na dimiourgiseis ? fadazomai pos ta eftiakses e? na kaneis loipon restore me auta ta diskakia k meta koita na ta peraseis apo pano . iparxoun kai alla antistoixa peristatika pou boreis na tsekareis sto insomnia kai na katalikseis .genikos polloi apofasisan na perasoun allo leitourgiko se vaio k apetixan alla thimamai kai periptoseis apo edo mesa pou meta ta kataferan....den prolavaino na sou kano to search tora na ta deis....psakse ligo eimai sigouros tha vreis

filika

oxi den eftiaksa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...