Προς το περιεχόμενο

Sony Vaio VGN- FE11S


tonyp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ενας φίλος μου θελει να παρει αυτο το pc.ξερει κανεις να μου πει καμια γνωμη?ιδιαίτερα αν το εχεις αγορασει κανεις σας να μου πει απο προσωπική εμπειρια.Πληροφοριακά το εχει βρει 1700? και απο τι ειδα εχει καλα χαρακτηριστικά εκτος του δισκου οποίος ειναι στις 4200rpm .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω αγοράσει αλλά το ζαχαρώνω πολύ καιρό τώρα... ίσως να την κάνω... αν και σκέφτομαι πολύ και τον MacBook Pro... τον 1.8 φυσικά στην Αγγλική του έκδοση με τα ίδια λεφτά πάνω-κάτω...

Πάντως ο δίσκος δεν είναι μεγάλο πρόβλημα, άλλωστε κι εγώ με 150€ πήγα στον 7200άρη και δεν είδα τρελές διαφορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω αγοράσει αλλά το ζαχαρώνω πολύ καιρό τώρα... ίσως να την κάνω... αν και σκέφτομαι πολύ και τον MacBook Pro... τον 1.8 φυσικά στην Αγγλική του έκδοση με τα ίδια λεφτά πάνω-κάτω...

Πάντως ο δίσκος δεν είναι μεγάλο πρόβλημα' date=' άλλωστε κι εγώ με 150€ πήγα στον 7200άρη και δεν είδα τρελές διαφορές...[/quote']

Φιλε συγνωμη αλλα δεν καταλαβα καλα οταν λες 7200 για σκληρο εννοεις

σκληρο για laptop στις 7200?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι είναι πολύ τίμια αγορά στα λεφτά του ( Σπάνιο για Vaio). Δίνει πολλά και ζητάει σχετικά λίγα. Ανταγωνιστικό μοντέλο μόνο το Asus A6J αλλά σίγουρα θα προτιμούσα το Vaio λόγω Design και οθόνης.

Στην αγορά παίζει απο 1690 ευρώ μέχρι και 2000 ( έλεος 300 ευρώ διαφορά). Οι αλυσίδες ( Πλαίσιο, Multirama κλπ) το πουλάνε 1899

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το συγκεκριμένο μηχάνημα το πήρε η κοπέλα μου και έχω να πω ότι είναι απλά καταπληκτικό! Για την οθόνη δεν θα πω τίποτα καθώς όλοι ξέρουμε τι θα πει X-Black αλλά και τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του είναι απίστευτα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!!!!ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΕΙΣ Dvd ΑΠΟ ΤΟ Media Center ΚΟΛΗΣΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ!!!!ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΗ,ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΤΛ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ta media center einai ligo gia ton p****o.den ksero an diabases ena post pou eixa kanei pou elege "maurizei i othoni SOS".kai emena mou eixan kanei ta media center tetoies istories me grammes mple othones ktl kai meta eixa problimata genika sta windows.ekana ena format kai apo tote den exo ksananoiksei ta media center kai ola pane kala.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ta media center einai ligo gia ton p****o.den ksero an diabases ena post pou eixa kanei pou elege "maurizei i othoni SOS".kai emena mou eixan kanei ta media center tetoies istories me grammes mple othones ktl kai meta eixa problimata genika sta windows.ekana ena format kai apo tote den exo ksananoiksei ta media center kai ola pane kala.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...