Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για το frontPage 2003 sos!!!


anoksidotos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας. Για οποίον ξέρει θα ήθελα να μου πει ορισμένα πράγματα για το frontpage

Δουλεύω αυτό το πρόγραμμα για τις σελίδες μου στην html γλώσσα.

1ον-Θέλω να χρησιμοποιήσω το πρότυπο personal web site ή τέλος πάντων ένα πρότυπο που να υποστηρίζει την επιλογή Shared Borders.

Aς πούμε ότι οκ το βρήκα, όλα καλά… ….. και ιδού το πρόβλημα.:

-Όταν γράφω κείμενα ή τοποθετώ ακόμα και φωτογραφίες, εάν κάνω Previw ή ακόμα και να ¨ανεβάσω¨το site on-line, όλα, μα…τα πάντα, μετακινούνται.

Δηλαδή κάνω ελαχιστοποίηση στη σελίδα, την κρατάω με πατημένο το ποντίκι, και την σέρνω δεξιά αριστερά, πάνω κάτω, και ενώ όλα τα έχω σε πλαίσια και κελιά ,εξακολουθεί το ίδιο πρόβλημα.

Σας παρακαλώ βοηθήστε με.

Μια τυχαία σελίδα που βρήκα με ανάλογο πρόβλημα είναι η http://www.e-steki.com/:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξέρεις πωσ μπορω να βάλω script στα κοινά περιγράματα? με την επιλογή Shared Borders ενεργή , οταν πατησω new page, oti εχω βαλει στα πλάγια ή πανω ή κάτω μου το εμφανιζει και στην καινουρια σελιδα.Άλλωστε αυτόε ειναι ο σκοπό μας.Απλά δεν μπορω να βάλω kanena Kodika. Δεσ παραδειγμα τις πυραμίδες στο http://www.piramida.gr/

Σε ολο το μερος αυτο και κατω δεν μπαινει τίποτα απο κωδικα, και ούτε τις πυραμίδες "βλέπει" μεσο κώδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na sai kala giwrgo.:)

twra gia ta scripts pou mou les,den katalalava akrivws.xrhsimopoieis koino perigramma sth selida sou.oti vazeis mesa 8a fainetai k stis epomenes selides pou exeis dhmioyrghsei.an twra sto front page pathseis to tab "kwdikas" sigoyra den 8a deis tpt apo kwdika,oute to keimeno pou pi8anos na exeis grapsei.parathrhse omws sth lista fakelwn,exei dhmioyrgh8ei enas neos fakelos "borders".ekei mesa yparxei ena arxeio html.anoikse to k des ton kwdika.ekei logika 8a mporeis na 8eseis k allo kwdika gia opoiodhpote script.

An den einai auto,prospa8hse na ekshghseis pio apla auto 8eleis!

 

kalh tyxh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...