Προς το περιεχόμενο

έναρξη-->προγράμματα...που πήγε η λίστα?


@phonekiller

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από χθές έχω τα νεύρα μου δεν μπορώ να ανοίξω με τπτ έναρξη-->προγράμματα...με λίγα λόγια δεν εμφανίζετε η λίστα των προγραμμάτων..άμα αλλάξω σε κλασσική προβολή μου λέει ότι η λίστα προγραμμάτων είναι κενή :/ έχει κανένας ιδέα τι γίνεται τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα προγραμματα υπαρχουν κανονικα στο δισκο κανε κλικ στην μπαρα κατω αριστερα στην οθονη πατα Ιδιοτητες - Μενου Εναρξη-Προσαρμογη-Προσθηκη και δοκιμασε να τα προσθεσεις αναζητωντας τα στον φακελο εγκαταστασης τους.:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάξε έναν ακόμα χρήστη και αντίγραψε το μενού του. Θα το βρεις στο C:\Documents and Settings\newuser\Start Menu και θα πρέπει να το αντιγράψεις στο C:\Documents and Settings\you\Start Menu.

 

Θα λείπουν μερικά (γιατί κανονικά μπαίνουν στο All Users)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα προγραμματα υπαρχουν κανονικα στο δισκο κανε κλικ στην μπαρα κατω αριστερα στην οθονη πατα Ιδιοτητες - Μενου Εναρξη-Προσαρμογη-Προσθηκη και δοκιμασε να τα προσθεσεις αναζητωντας τα στον φακελο εγκαταστασης τους.:-D[/color'] :-D

το Προσθήκη όσο και αν έψαξα δεν το βρίκα....

 

Φτιάξε έναν ακόμα χρήστη και αντίγραψε το μενού του. Θα το βρεις στο C:\Documents and Settings\newuser\Start Menu και θα πρέπει να το αντιγράψεις στο C:\Documents and Settings\you\Start Menu.

 

Θα λείπουν μερικά (γιατί κανονικά μπαίνουν στο All Users)...

Σήμερα 12:09

 

Ναι το έκανα και αυτό αλλά τπτ :(

 

κάτι άλλο?...θα το σπάσω το άτιμο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατα Προσαρμογη[/b'] πριν το Προσθηκη.:-D :-D

EDIT: Τελικά το βρίκα πρόσθεσα μερικά προγράμματα αλλά και πάλι δεν λέει να ανοίξει η στήλη με τα προγράμματα. είναι κατι σαν να είναι κολλημένη pfff

 

Δεξί κλικ πάνω στο έναρξη και επιλέγεις άνοιγμα.

Σε ποια διαδρομή σε πήγε;

C:\Documents and Settings\user\Start Menu

μέσα υπάρχει ένα φάκελλος προγράμματα που είναι όλα τα εγκατεστημένα μου προγράμματα αλλά πάλι δεν λέει να ανοίξει η καρτέλα με την λίστα των προγραμμάτων...

 

καλά τώρα εμένα γιατί μου έχει μπεί η ιδέα για κανά registry hack??? μήπως λέω μήπως έχει πειραχθεί κανά value από την registry και δεν ανοίγει την καρτέλα ή είναι υπερβολικό...?

hellpppppppppppppppp :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...