Προς το περιεχόμενο

Sos!!! ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ Task Manager


giorgos-13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σωστε με..

(συγγνωμη δε ξερω αν εκανα καλα που ανοιξα εδω το θεμα)

Τα πραγματα εχουν ως εξης: Μπηκε ιος στον υπολογιστη μου και καποιο spyware τα οποια μου απενεργοποιησαν το task manager αν και μετα απο πολυ προσπαθεια καταφερα να τα βγαλω.

Χρειαζομαι υποχρεωτικως το task manager γιατι στο pc μου τρεχουν προγραμματα για τη διπλωματικη μου.

Επισης σκεφτομαι οτι για να ειναι ακομα απενεργοποιημενο ισως δεν ειναι εντελως καθαρο απο ιους το pc.

Καποιος ας μου δωσει καμια ιδεα τι να κανω..μη μου πειτε format γιατι απο την απογοητευση μου θα πεσω απο το μπαλκονι...:cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΡΑΒΟ ρε plastic σ'ευχαριστω πολυ ανοιξε κανονικα.ελπιζω να ανοιγει και μετα απο restart. παντως στο proccesses τρεχουν και αυτα

(smss.exe , lsass.exe ).αναφερει οτι ανηκουν στο system. ξερει κανεις αν ειναι υποπτα?

Σας ευχαριστω παιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδα οτι δε μπορω να ενεργοποιησω το firewall των xp (sp2) το μηνυμα που βγαζει ειναι :

''Due to an unidentified problem windows cannot display firewall settings''

 

επισης κατι που μολις προσεξα και με ανησυχει: :-?

εχω dsl 384. ''σε κατασταση ηρεμιας'' στο internet το netlimiter που εχω μου βγαζει upload=0 ενω ταυτοχρονα το σηματακι της οτενετ κατω δεξια μου δειχνει οτι γινεται upload και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο!!! ολα αυτα δε συνεβαιναν πριν .

τι δεν παει καλα ρε παιδια? δωστε καμια ιδεα.. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το kaspersky και ψάξε τον υπολογιστή σου, συνήθως από ιούς γίνεται αυτό. Εγκατέστησέ το ακόμα κι αν έχεις τώρα άλλο antivirus.

 

Επειδή έπαθα κ γω το ίδιο. Να βάλω πάνω kaspersky??το νοδ32 που έχω δεν βρήκε κάτι. ούτε το spyware doctor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia i istoselida proccesslibrary.com lei oti to svchost.exe inai ios ala ego vlepo na moy trexoyn 5 tetia sto task manager.to ena lei system to aloo local servise kai ta ala network service.kai to paraxeno inai pos to ena apo afta piani 38mb!!!iparxi kanena programma gia na moy vgazi se text arxio i se kati alo ta programata poy trexoyn sto task manager gia na sas to stilo kai na moy pite ti gnomi sas.to proccesslibrary oti inai ioi ayta poy sas ipa parapano.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...