Προς το περιεχόμενο

dell axim x51v προβλημα αναλυσης...sos!!!


lantros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:( Sos Sos Sos….!!!!!!

Γεια σε όλη την παρέα ελπίζω κάποιος να μπορέσει να με βοηθήσει στο πρόβλημα που έχω παιδιά γιατί χάθηκα.

Λοιπόν παιδιά έχω πάρει 3 pda dell axim x51v 624 hz με win 5 γιατί θέλω να στήσω ένα ασύρματο δυκτιο παραγγελίας, μετά από πολύ κόπο και αφού εγκατέστησα και το πρόγραμμα τις ασύρματης παραγγελίας μου δημιουργήθηκε το εξής πρόβλημα, μόνο στο συγκεκριμένο πρόγραμμα που αυτό μου είναι και απαραίτητο, πέφτουν όλα τα γράμματα το ένα πάνω στο άλλο με αποτέλεσμα να διαβάζω μονό τις πρώτες σειρές τα πρώτα tap.

Αφού το έψαξα λίγο μου είπαν ότι φταίει η ανάλυση γιατί είναι πολύ υψηλή δηλαδή χρειάζομαι να κατεβάσω την ανάλυση στην οθόνη από 480Χ640 που έχει τώρα πρέπει να κατεβεί στο240Χ320 έψαξα τις ρύθμισης αλλά δεν κατάφερα τίποτα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση που να το κάνει αυτό η κάποιο πρόγραμμα η αν φταίνε τα win 5 SOS SOS SOS όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i analisi tis othonis sou einai vga. prepei na vriskeis programmata pou na einai gia vga kai oxi gia qvga opws exoun ola ta alla. uparxei kapoio programma pou xamilwnei tin analisi kai to xrisimopoioun kyriws gia to destinator.

rikse mia matia sto aximsite.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...