Προς το περιεχόμενο

Blogging (αποριες, συζητησεις κτλ)


rockstorm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα πολυ απο εμας ασχολουνται με τα blogs, και ειδικα οσοι εχουν φτιαξει σε καποιο παροχεα με ετοιμο κωδικα (p.x. blogger), δυσκολευονται να ανακαλυψουν πως να "το πανε παραπερα" απο καποιες ευκολες λυσεις που σου δινουν οι κωδικες τους.

Ετσι νομιζω οτι ειναι χρησιμο να ανοιξουμε ενα θεμα συζητησης, οπου θα συζηταμε πως μπορουμε να βελτιωνουμε τα μπλογκς μας.

Εγω εχω ασχοληθει 2,5 μηνες με το θεμα και εχω ανακαλυψει μερικες¨"πατεντες" και αν μπορω να βοηθησω καποιον ευχαριστως.

Αλλα εχω και εγω καποιες απορεις. Και συγκεκριμενα μια που θελω να θεσω για να αρχισει η κουβεντα, αν ξερει καποιος πως μπορω να ανεβαζω mp3 στο blog, και ειδικα αμα ειναι στο blogger. Μαλιστα εγω δεν καταφερνα να ανοιξω ουτε καν καποια που ειναι σε αλλα blogs (συνδεση dsl εχω).

Ακουω ιδεες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα πολυ απο εμας ασχολουνται με τα blogs' date=' και ειδικα οσοι εχουν φτιαξει σε καποιο παροχεα με ετοιμο κωδικα (p.x. blogger), δυσκολευονται να ανακαλυψουν πως να "το πανε παραπερα" απο καποιες ευκολες λυσεις που σου δινουν οι κωδικες τους.

Ετσι νομιζω οτι ειναι χρησιμο να ανοιξουμε ενα θεμα συζητησης, οπου θα συζηταμε πως μπορουμε να βελτιωνουμε τα μπλογκς μας.

Εγω εχω ασχοληθει 2,5 μηνες με το θεμα και εχω ανακαλυψει μερικες¨"πατεντες" και αν μπορω να βοηθησω καποιον ευχαριστως.

Αλλα εχω και εγω καποιες απορεις. Και συγκεκριμενα μια που θελω να θεσω για να αρχισει η κουβεντα, αν ξερει καποιος πως μπορω να ανεβαζω mp3 στο blog, και ειδικα αμα ειναι στο blogger. Μαλιστα εγω δεν καταφερνα να ανοιξω ουτε καν καποια που ειναι σε αλλα blogs (συνδεση dsl εχω).

Ακουω ιδεες!!![/quote']

 

Mην το ανεβάσεις στο blogger. Ανέβασε το κάπου αλλού (rapidshare, yousendit, megaupload Κλπ.) και κάνε link από το blog σου στο blogger στο αντίστοιχο url

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...