Προς το περιεχόμενο

Απορία για το Destinator PN... plz help!


hralman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα, μολις παρηγγειλα ενα Mio A201 με ενσωματωμενο gps. Εχω ηδη το destinator PN στην κατοχη μου, και θα ηθελα αν ξερει καποιος να με συμβουλευσει ποσο χωρο χρειαζεται για installation στην καρτα μνημης, για να ξερω περιπου τι μεγεθος να την παρω (με την προϋποθεση οτι θελω να εχω και αρκετο χωρο ελευθερο μετα για αλλα applications).

 

Επισης πειτε μου τι ακριβως παιζει με τους χαρτες. Ποιοι ειναι οι τελευταιοι, απο που μπορουμε να τους βρισκουμε, ποσο κοστιζουν, κλπ κλπ.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οσο ξερω το Destinator PN ΔΕΝ παιζει στο ΜΙΟ 201 απευθειας και χρειαζετε να κατεβασεις ενα patch για να παιξει αλλιως κολαει . Εκτος αν εχεις νεα εκδοση με το patch ηδη περασμενο . Ψαξτο λιγο λυνετε το προβλημα απλα θελει το patch . Τωρα για την μνημη εξαρτατε και ποσους χαρτες εχεις αλλα καλυτερα παρε μια του 1GB αφου εκει που πηγαν οι τιμες τους ειναι μια χαρουλα 37 Euro η 1 GB π.χ απο ΠΛΑΙΣΙΟ ..... 84 euro η 2 GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα ακουσει κατι για patch κλπ, αλλα ξερω οτι σιγουρα η εκδοση που εχω παιζει μια χαρα γιατι εχει την ιδια ενας φιλος με το Α201. Οσο για την καρτα, ρωταω γιατι εχω ηδη μια παροπλισμενη 256ΜΒ, αν με καλυπτει θα χρησιμοποιησω αυτη. Αν οχι, τοτε φυσικα θα αγορασω μια 1GB να τελειωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τωρα που το πηρα ειδα οτι με καλυπτει μια χαρα η 256. Οι τελευταιοι χαρτες για το destinator δεν ειναι πανω απο 25-27 ΜΒ αν θυμαμαι καλα, οποτε εχω ολο τον υπολοιπο χωρο στη διαθεση μου. Thanks για την απαντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΖΗΤΩ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΤΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΩΝ Pda .ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ Ebay ΤΟ Destinator Pn ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΞΩ ΣΤΟ Hp 2790 ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ.ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

kalispera.

 

molis pira ena mio a201, evala to destinator PN apo aufetniko cd (meta evala to dll ...)

douleuei mia xara , oi dromoi fainontai ellinika, alla ta koumpia tou destinator (otan einia epilegmena ta ellinika) fainontai "kinezika".

mipws iparxei kapoia lisi???

 

euxaristrw ek twn proterwn

N

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera.

 

molis pira ena mio a201, evala to destinator PN apo aufetniko cd (meta evala to dll ...)

douleuei mia xara , oi dromoi fainontai ellinika, alla ta koumpia tou destinator (otan einia epilegmena ta ellinika) fainontai "kinezika".

mipws iparxei kapoia lisi???

 

euxaristrw ek twn proterwn

N

στα regional settings του pda έχεις επιλέξει τα ελληνικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...