Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για εγγραφη παιχνιδιου για PS2.


-NetHawk-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον εχω ενα παιχνιδι το οποιο ειναι σε μορφη iso.Το γραφω με νερο δεν παιζει.Το γραφω με αλκοχολ παλι δεν παιζει..Τι γινεται ρε παιδες μπορει να με βοηθησει κανεις?Τι κανω λαθος?|(Το ps2 ειναι τσιπαρισμενο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κallair δηλαδη δεν επαιζε επειδη ηταν λαθος η εγγραφη?Γιατι σε καποια φορουμ ειδα οτι υπαρχουν εκδοσεις pal,ntsc και οτι δεν παιζουν ολες σε ολα τα ps2..Μηπως φταιει αυτο..?Ευχαριστω παντως για την απαντηση θα το δοκιμασω και θα σας πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paizei simantiko rolo kai to ti tsipaki exeis valei sto ps2 soy kai an ypostirizei ta ntsc games kai genikws ti ekdosi logismikoy exei to tsip poy exeis valei panw. emena pantws oti kai paixnidi na exw grapsei moy to paizei telia to "matrix infinity" tsip poy exw valei giati koitaw kai to anavathmizw stin teleytaia ekdosi kathe fora poy vgainei kai ektos aftoy to exw dokimasei me para polla ps2 games. an se endiaferei na kanoyme kamia antallagi steile moy mynima.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω ευκολα να αναβαθμισω την εκδοση του λογισμικου του τσιπ?Παντως το πσ2 απο πισω γραφει παλ..Οσο για το τσιπακι απο οτι εχω καταλαβει ειναι το μεσσαϊα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου ειχε παρει το ματι μου οτι το nero δεν κανει για αυτη τη δουλεια. ποιο καλα οπως ειπαν τα παιδια, ειτε dvd decrypter, alcohol120 (δεν το εχω δοκιμασει) και cdrwin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TDK και DVD-R(οχι +)...Ταχυτητα εννοειται 2χ...Θα δοκιμασω σε + και θα δω τι θα γινει..Ευχαριστω για την βοηθεια σας...Θα σας ενημερωσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου ειχε παρει το ματι μου οτι το nero δεν κανει για αυτη τη δουλεια. ποιο καλα οπως ειπαν τα παιδια, ειτε dvd decrypter, alcohol120 (δεν το εχω δοκιμασει) και cdrwin.

exo grapsei thn syntriptikh pleiopshfia ton games poy exo me nero ,kai den eixa kanena problhma, panta grafo se Taiyo Yuden +R se taxythta 2,4x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sta palia ps2 den eixe simvatotita me dvd+r kai etsi grafame se dvd-r diskakia. An omws to recorder sou ipostirizei bit setting, tote protimotero einai na grapseis dvd+r diskakia san dvd-rom. einai pio simbato protipo apo ta dvd+/- r.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...