Προς το περιεχόμενο

GUILD WARS:factions


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[ELAS] Oi Ellines

Emeis imaste me Luxons kai arxisame tin diki mas simmaxia (Alliance).

 

Gia perisoteres plirofories gia to guild alla kathos kai gia to alliance,

mporeite na mpeite sto site mas http://www.ELAS.tk

 

Exoume forum, teamspeak kai lipa.

Me liga logia imaste organomenoi, gia osous anarotiounte.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμ...το πήρα κι εγώ το game και πρέπει κι εγώ να μπω σε κάποια clan για τα alliance PvP κλπ.

Τέσπα, να τελειώσω πρώτα κι αυτό το story. :P

Viper, sorry, θα βγάλω καμία screenshot από το δικό μου το απόγευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μιλησει πολλες φορες με τον leader σας στους ελληνες δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν ηρθατε στην συμμαχια,αν και βεβαια ειναι δικαιομα σας να κανετε το δικο σας alliance αλλα καλητερα δεν θα ηταν να μαζευομαστε σε ενα alliance ολα τα ελληνικα guild?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για τον Viper.

Τίποτα σπουδαίο, (δεν έχω τρελή ανάλυση ή full antialiasing κλπ. γιατί το PC μου μπρικιάζει. :P) αλλά βλέπεις περίπου πως είναι.

gw1783ci.th.jpg

 

btw Geforce 5900 ultra κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

κανω μια δυναμική νεκρανάσταση αυτού του 6 χρονών σχεδόν νεκρου θρέντ γιατι μόλις ανακάλυψα σε ενα συρτάρι πως είχα ενα account guild wars factions το οποίο ουτε ξέρω πως βρέθηκε στα χέρια μου !!! :confused: :confused:

 

αν θυμάμαι καλά γιατι πάνε χρόνια το ειχα φτιάξει αλλα μετά κάτι βρήκα και έπαιζα και ξέχασα οτι το είχα !

ελεος..

τέσπα στο θέμα μας.

 

Υπάρχει ακόμα το παιχνίδι? διαβάζω οτι αρκετοί παίζουν gw 1 για τα archivements νμζ που θα ισχύουν στο gw2.

 

κόσμο έχει ? Έλληνες παίζουν ? υπάρχει κανένας απο εδω μέσα?

έκανα εναν necromancer και θέλω να δω τι λέει μιας και ειμαι σε περίοδο βαρεμάρας και το lotro που δοκίμασα μου άρεσε όμως θέλει χρήμα και δεν ξέρω ακόμα αν μου αρέσει τόσο ωστε να πληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους αμερικανικους σερβερς εχει αρκετο κοσμο.Ημουν 6 χρονια σε ελληνικο Guild αλλα την εκανα προσφατα γιατι το ειχαν σταματησει ολοι.Αν θες στειλε μου ενα μειλ καποια στιγμη να κανονισουμε να μπουμε μαζι να παιξουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπαιξα λιγο χθες και μου άρεσε τρελά! δεν με βλέπω να ξεκολλάω ακόμα και οταν βγει το diablo 3 θα παίζω και τα δυο :devil:

 

ποια expansion να πάρω ωστε να τα εχω όλα ? με πια σηρά πάνε μετά το factions? γιατι αποτι κατάλαβα δεν μπορω να δω ολο το παιχνίδι με το factions μόνο ,σωστά? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος να με βοηθείσει σχετικά με το build?

εκανα necromancer και βρήκα κάποια builds necromancer/monk , necro/me όμως έχουν skills και απο τα expansion κλπ. αυτη την στιγμή έχω μόνο το factions , τι να κάνω? δεν θελω να αγοράσω τώρα και τα υπόλιπα , θελω να παίξω καμια εβδομάδα να σιγουρευτώ οτι θα το συνεχίσω πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος να με βοηθείσει σχετικά με το build?

εκανα necromancer και βρήκα κάποια builds necromancer/monk , necro/me όμως έχουν skills και απο τα expansion κλπ. αυτη την στιγμή έχω μόνο το factions , τι να κάνω? δεν θελω να αγοράσω τώρα και τα υπόλιπα , θελω να παίξω καμια εβδομάδα να σιγουρευτώ οτι θα το συνεχίσω πρώτα.

 

Τι lvl είσαι; Αν είσαι κάτω απο 20 μην ασχολήσε με το build... μετά δες skills με spawning minions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

α πολυ ωραία! ευχαριστώ για την απάντηση γιατι θα έτρωγα τσάμπα χρόνο! ;)

πάντως το παιχνίδι μου φαίνεται πολυ ωραίο

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο help κάποιος γιατι χάθηκα..

έκανα οτι quest έβρισκα στο minister cho's state και με πήγε embark beach. ρωτάω κάποιον εκεί και μου λέει οτι τα q στις πινακίδες ειναι dayly q και να πάω ascalon.

 

πως πάω εκεί ρε παιδιά? μόνο το factions έχω :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θυμάμαι καλά και στο factions όπως και σε καθε expansion υπάρχει ένα κεντρικό story που σε πάει σε όλο τον χάρτη του expansion χωρίς να χρειαστεί να πας σε κάποια άλλη περιοχή που δεν έχεις αγοράσει δλδ. Για ξανακοίταξε το quest log σου και ξαναδές στην πρώτη πόλη που ξεκίνησες το game μήπως σου έχει διαφύγει κάποιο quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ok σ'ευχαριστώ θα το κοιτάξω ;)

 

Edit

epic facepalm

έκανα χαζομάρα!!!

δεν ήξερα πως πατάς εκει στο παράθυρο του party form start quest και δεν ειχα κανει εκείνο στο minister cho's

 

πω οτι νανε .. πραγματικά για γέλια και για κλάματα ειμαι σε αυτό το game ενώ γενικά με τα mmo τα πάω πλ καλά.

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok σ'ευχαριστώ θα το κοιτάξω ;)

 

Edit

epic facepalm

έκανα χαζομάρα!!!

δεν ήξερα πως πατάς εκει στο παράθυρο του party form start quest και δεν ειχα κανει εκείνο στο minister cho's

 

πω οτι νανε .. πραγματικά για γέλια και για κλάματα ειμαι σε αυτό το game ενώ γενικά με τα mmo τα πάω πλ καλά.

 

άμα το έλεγες 4μέρες πιο πριν,βασικά να το έβλεπα το θέμα, θα ερχόμουν να σε βρω-το έκανα unistall !Να κάναμε καμιά αποστολή,το factions ήταν από τα αγαπημένα μου^_^

no worries για τυχόν λάθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...