Προς το περιεχόμενο

dvd rw σε laptop


dkangel000039

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια

 

ξερει κανεις γιατι δεν γραφει ενα dvd rw σε ενα laptop που εχω?

ενω ολοκληρωνεται η διαδικασια αντιγραφης με διαφορα προγραμματα που δοκιμασα το dvd βγαινει εμπτυ kai den exei graftei tipota.

 

καμια ιδεα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δισκακι παντως οταν τελειωνει η εγγραφη απο κατω φινεται γραμμενο αλλα το χρωμα στην εγγεγραμμενη επιφανεια ειναι λιγοτερο εντονο απο οτι κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με δισκακια αλλης μαρκας δοκιμασα τιποτα

το dvd rw ειναι qsi sdw-082 ετσι εμφανιζεται στη διαχειριση συσκευων ακριβες μοντελο δεν ξερω δεν ειναι δικο μου το laptop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry παιδια τωρα ηρθα σπιτι.

καθαριστικο dvd δεν δοκιμασα γιατι μου ειπαν οτι μαλλον δε θα βοηθησει και ελεγα να μην το παρω τσαμπα

 

δοκιμασα να γραψω με πολλα προγραμματα πανω απο πεντε με ολα το ιδιο προβλημα κανει.

 

το κουλο ειναι οτι cd γραφει κανονικα στα dvd μου το κανει μονο

και οπως ειπα το laptop δεν ειναι δικο μου ειναι φιλου και ρωτησε το απογευμα αν μπορει να αλλαχτει η συσκευη και του ειπαν στο συγκεκριμενο μοντελο ΟΧΙ για αυτο θελω την βοηθεια σας.

τι αλλο να κοιταξω για πειτε οποιος εχει καμια ιδεα.

 

το ξερω οτι παιζει να τα εφτυσε η συσκευη παιδια αλλα θελω να εξαντλησω καθε πιθανοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τι του είπαν.

1) Δες πιο ακριβώς μοντέλο είναι ο φορητός και το dvd-rw του.

 

2) Δες αν μπορείς να βρεις το service manual που να έχεις έτσι τις οδηγιες για το βάλε-βγάλε.

Διαφορετικά αν είναι να σου στήλω της HP για τον δικό μου που ίσως σε βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

acer travelmate 4012wlni ειναι το μοντελο του laptop

το dvd rw ειναι qsi sdw-082 ετσι εμφανιζεται στη διαχειριση συσκευων ακριβες μοντελο δεν ξερω δεν ειναι δικο μου αυτα απο τηλεφωνο τα εμαθα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...