Προς το περιεχόμενο

Nod 32 Και spyware!


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενταξει. το ειχε και σε οσους εχουν Internet Και σε οσους δεν εχουν. αμα δεν το ειχε σε αυτους που ειχε Internet τοτε θα κινουσε το ενδιαφερον οτι κατι τρεχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τωρα τελευταια η διεργασια nod32krn.exe παει στο 100% και μου εχει σπασει τα νευρα. υποτιθεται οτι ειναι ελαφρυ anti-virus.. κολλαει ολο το μηχανημα! εχω την εκδοση 1.1576

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.50.41 εχω. εγω μπερδευτηκα.. δεν ειμαι ποτε ελεος εγω. καμμια αλλη ιδεα; αν και παλια εκδοση να ηταν, παλι δεν επρεπε να υπαρχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο πράγμα που θα ακούσεις από κάποιον να σου λέει για το NOD32 είναι πως πρόκειται περί πανάλαφρου αντιβιοτικού...πριν καν καλά καλά αναφερθεί στο πόσο αποτελεσματικό γενικά είναι.

 

Προφανώς λοιπόν και κάτι τρέχει με το δικό σου σύστημα, αλλιώς θα συναινούσαν άπαντες. v2.51.20 εδώ και δεν αντιμετωπίζω το παραμικρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω οτι το κανει καθε φορα. πχ το κανει μια φορα την ημερα για 2 λεπτα.. μπορει και να μην το καταλαβαινετε εσεις. απλα τοτε ψιλοκολλαει ο υπολογιστης οταν εχω και αλλα πραματα ανοικτα και το καταλαβαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...