Προς το περιεχόμενο

Notebook έως 1400 ευρώ με serial port (οπωσδήποτε με serial port)


sotris99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να βρω ένα φορητό υπολογιστή δυνατό σχετικά ο οποίος πρέπει να έχει serial port επάνω γιατί θα χρησιμοποιείται από ένα βιομηχανικό πρόγραμμα. Επειδή δεν ξέρω τι παίζει στην ελλάδα 8α ήθελα μια βοήθεια επάνω στο θέμα...

 

Προσανατολίζομαι σε HP ή ΙΒΜ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo oso kserw h ibm kai h HP den exoun pleon serial ports sta mhxanakia tous.

 

dustixws h eftixws mono i Dell vazei akoma serial sta laptop ths alla oxi gia poly kairo akoma (to kserw giati sunergazomaste sthn eteria mou kai mas endiaferoun oi serial ports)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δοκιμάσει πολλά τέτοια μηχανάκια που μετατρέπουν μια usb σε σειριακή... Δεν συνεραγάζονται με το συγκεκριμένο πρόγραμμα, και επειδή έχω δοκιμάσει πολλά τέτοια μηχανάκια μεγαλύτερη απάτη δεν υπάρχει από αυτά...

 

και προς αποφυγή παρεξηγήσεων: μόνο serial port και όχι μέσω άλλων οδών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειριακή,και παράλληλη αν θα σου χρειαζόταν έχουν τα fujitsu-siemens Lifebook C1320,μαπέ από ποιότητα αλλά θα σου κάνουν την δουλειά,και βγαίνουν με επεξεργαστές μέχρι τον 2,13 pentium M και sata δίσκο αλλά με intel γραφικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα τι εννοεις μεγαλυτερη απατη? Σε οτι εχω δοκιμασει εγω με αυτα δουλευει κανονικα. Μπορει ενδεχομενως να θελει καποιες ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo osos kserw mexri kai T4e kai R52 h IBM bgazei serial port.gua ta poli kainouria diplopirina T60 den gnwrizw. to diko mou T42 exei.an thes mpes sto site thw IBM kai des sta spec kapoiou pou se endiaferei.

 

δεν γράφει κάτι στα specs... το r52 το βρήκα στο multirama so θα πάω να το τσεκάρω από κοντά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...