Προς το περιεχόμενο

Τράπεζα χαρίζει τόκους


savnik20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σου χάρισε τους τόκους ??? Σε τί ? Σε δάνειο ? Μήπως είσαι ο διευθυντής της τράπεζας ? Μήπως σου έχει πάρει σπίτι, αυτοκίνητο, γυναίκα και παιδιά και είπαν να σου χαρίσουν τους τόκους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου χαρισαν τους τοκους απο μια καρτα που ειχα , οταν φυσικα ανακαλυψα την κλεψια που γινετε και τωρα περιμενω απαντηση στην αιτηση που τους εκανα για αναλυση των λογαριασμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου χαρισαν τους τοκους απο μια καρτα που ειχα , οταν φυσικα ανακαλυψα την κλεψια που γινετε και τωρα περιμενω απαντηση στην αιτηση που τους εκανα για αναλυση των λογαριασμων.

 

 

Δηλαδη ;;;; ΓΙνε λιγο πιο κατατοπιστικος....ολοι εχουμε καρτες που μπαινουν τοκοι !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ;;;; ΓΙνε λιγο πιο κατατοπιστικος....ολοι εχουμε καρτες που μπαινουν τοκοι !!

Πληρωνα καθε μηνα κανονικα ολο το ποσο που ελεγε ο λογαριασμος.

Πριν δυο μηνες εκανε η γυναικα μου μια αγορα 140 ευρω.Και επειδη αυτο το ποσο δεν το πληρωνα (εμεινε υπολοιπο) μου εβαζαν καθε μηνα τοκο 7 ευρώ.

Ποσο παραλογο.

Και το καλυτερο κανενας υπαλληλος δεν ηξερε να μου πει πως βγαίνει ο τοκος(ακομα και ο διευθυντης της τραπεζας) οποτε αναγκαστηκα να τους το κανω εγγραφως.

Και σημερα το πρωι με πηρε τηλεφωνο ο διευθυντης και μου ειπε πως μου χαριζουν τους τοκους.

Φυσικα το ποσο ειναι ασημαντο αλλα μου την εδωσε η κλεψια που γινετε σε ολη την ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνολικά τι ποσό σου χαρίσανε; (υποθέτω είναι κάποιο πολλαπλάσιο των 7€)

Το ποσο ειναι ασημαντο.Ειναι για τους δυο μηνες 14 ευρω.

Απλως τωρα θα περιμενω την απαντηση τους εγγραφως για τα περαιτερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρατε τους. Εχω πετυχει 2-3 φορες σε τραπεζα να ρωτανε καποιοι γιατι τους χρεωνουν παραπανω τοκους.

Απλα λαθακια γινονται και παντα υπερ των τραπεζων ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...