Προς το περιεχόμενο

Problhma Me Kamena Pixel Se Lg Tft 19"


overdrivehome

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαινεται τελικα πως δεν ειναι τυχαιο που δινουν zero pixel για 3 χρονια...το εχουν πιασει το νοημα απο την εΛΓη*.Πουλανε τις οθονες για καινουργιες αυτες που εχουν επιστρεψει ιδιωτες και εταιριες λογω καμμενων pixel και σου λεει αυτος που θα την αγορασει για δευτερη φορα αν το παρει χαμπαρι οτι ειναι ελατωματικη μας την ξαναστελνει πισω και του παμε καινουργια.Ολα αυτα τα λεω διοτι και εγω πριν μια εβδομαδα πηρα την 1917 και ειχε καμμενο pixel απο την πρωτη κιολλας στιγμη κατι το οποιο δεν δικαιολογειται αλλιως και μαλιστα ειναι απαραδεκτο γιατι εχει συμβει και σε αλλους απο οτι ξερω,συν της αλλης προχθες εμφανιστηκε και 2ο καμμενο pixel.Φυσικα πηρα τηλεφωνο και σημερα μου την αντικατεστησαν με καινουργια χωρις καμια επιβαρυνση με αποστολη στον χωρο μου...(0 Καμμενα pixel,3 χρονια εγγυηση,αποστολη στον χωρου σου ειναι τελικα πολυ καλη συνταγη για να πουλας οτι πιο σκαρτο εχεις για καινουργιο!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι δεν γνωρίζω την ακριβή σχέση μεταξύ Philips και LG, από οτι εχω καταλάβει στο θέμα της εγγύησης ισχύουν τα ίδια πράγματα.Συνεπώς αν πρόκειται να αλλάξεις την οθόνη λόγω pixel ειδοποίησε τους όσο νωρίτερα μπορείς (αν είναι δυνατόν και σε μια βδομάδα) γιατί μετά αντί για καινούργια θα σου φέρουν μεταχειρισμένη.Όπως και να έχει φρόντισε να πάρεις ξεκάθαρη απάντηση από τον υπάλληλο με τον οποίο θα μιλήσεις στο service της LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα και παλι παιδες...το ξερω πως το λιγοτερο που θα μπορουσατε να με χαρακτηρισετε μετα απο αυτο που θα σας πω θα ηταν "υπερβολικος" αλλα γνωριζοντας οτι ισως να ενδιαφερει καποιους απλα θα σας αναφερω πως και η καινουργια ο οθονη που μου εστειλαν ειχε και αυτη καμμενο pixel φυσικα ξαναπηρα τηλ. στην Αλμαν για αντικατασταση στον χωρο μου αλλα δεν ειναι βιολι αυτο καθε φορα!!!Το τραγελαφικο ειναι πως πρεπει να δειτε τις συνθηκες μεταφορας απο τους courier,προκειμενου να μου δωσει την οθονη την πρωτη φορα που ηρθε, πεταγε τα κουτια των υπολοιπων που ηταν καταπλακωμενη λες και ηταν σακια με κοπρια,αφηστε που οταν το ρωτησα για την συγκεκριμενη οθονη μου κανει..."τετοιες φιλαρακι μεταφερω για αντικατασταση τουλαχιστον 1 με 2 καθε μερα''...τα συμπερασματα δικα σας!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...