Προς το περιεχόμενο

ipaq kai gps problhma


jimn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Wxw to ipaq 2010 kai to holux gps slim,to problhma einai to ekshs :

enw synxronizei to ppc me thn kerea mesw bluetooth kai briskei kanonika to gps den mporei me tipota na brei doryforoys.Gia navigation program xrhsimopoiw to Destinator PN gia ppc.

 

opoios gnwrizei kati as apanthsei.

Eyxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη και εγω εχω ακριβως το ιδιο gps και το χρησιμοποιω με pn και ποτε δεν πιανει κατω απο 8-9 δορυφορους τι ακριβως σου λεει ? Ασθενες σημα ελεξτε την κεραια?η' δεν βρεθηκε gps?To hp σου τρεχει 2003 η' 5?Στο 2003 πριν ανοιξεις το pn πρεπει μεσα απο το bluetooth manager να πατησεις πανω στο holux και να κανεις connect.Στα 5 αν εχεις ορισει σωστα τις πορτες (εισερχομενη gps8 εξερχομενη 4) φτανει να κανεις μονο turn bluetooth on .(Πρεπει να τσεκαρεις στα 5 το κουτακι serial port)Eπισης επειδη ετσι την επαθε και ενας ξαδερφος μου πρεπει να εισαι το πολυ ενα μετρο μεσα απ το παραθυρο γιατι αν και ειναι sirfIII το pn το βλεπει σαν nmea και οποτε δεν μπορει να βλεπει υπο σκεπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε αν θες http://www.vijay555.com/vj/!Tools/VJBlueToothManager/VJBlueToothManager.cab

Ειναι ενας bluetooth manager μπορει να τρεξει και απο την sd. Kανει ανιχνευση οπως το 9090,κι απ οτι λενε τα παιδια στο xda developers τους δουλευει.Εγω μη εχοντας την συγκεκριμενη συσκευη δεν το χω δοκιμασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...