Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή! [Old]


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι όχι δεν υπήρξαν σκοτωμοί αφού μόνο τραυματισμοί αναφέρθηκαν επισήμως. Εξάλλου φαίνεται στο βίντεο. Οι αστυνομικοί διαλέγουν προσεκτικά τους στόχους τους & τους ακινητοποιούν τραυματίζοντάς τους. Μετά οι μεταλλωρύχοι προσποιούνται τους νεκρούς για να μπερδευτούν οι μπάτσοι & να σηκωθούν να φύγουν. Μερικοί από αυτούς κάνουν πως κοιμούνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ λέω τι είναι επίσημη πληροφόρηση το αν είναι η όχι είναι άλλο θέμα. Πάντως αν προσέξεις στοχεύουν προς τα κάτω για πόδια αλλά ναι βαράνε στο ψαχνό χαίρω πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σφαίρες που χτυπάνε στο έδαφος φαίνονται μόνο. Όλες οι άλλες που πάνε στην ευθεία & στο ψαχνό όχι. Άσε που στο χώμα σημαδεύουν τους πεσμένους. Και αν κάποιοι από αυτούς επιζήσανε, ψυχορραγήσαν.

Προσωπικά πιστεύω τις αναφορές από ανεξάρτητες πηγές που αναφέρουν νεκρούς (νομίζω κοντά στους 12) & όχι τις επίσημες αναφορές της κυβέρνησης που μπορεί να βγει και να πει πως οι μπάτσοι ήταν σε αυτοάμυνα & τέτοια κουλά. Άσε που βλέποντας ολόκληρο το βίντεο είναι προφανές το μακελειό.

Τέλος 7.62mm=θάνατος εγγυημένος. Τραυματισμός είναι τύχη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά για θέμα κανονισμών εγώ έβαλα τα επίσημα στοιχεία :P Ένας πάντως πιο μετά στο βίντεο, παλλικάρι τρελό και κωλόφαρδο το βλέπεις να σηκώνεται χαλαρά και να ξαναξαπλώνει για να μην φάει καμία ξαναστροφη

 

Πάντως λέει το όλο θέμα είναι ότι 2 διαφορετικά μέρη από μεταλλωρύχους σκοτωνόντουσαν μεταξύ τους turf war φάση (σκοτώθηκαν και 2 αστυνομικοί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούσω ξανά κανένα να γκρινιάζει για τα χημικά της ΕΛ.ΑΣ, South Africa baby

 

NSFW μεν, αλλά το έδειξαν στις ειδήσεις δε... Καταστολή, Νοτιοαφρικανών μεταλλωρύχων σε μεταλλεία λευκόχρυσου. Αν προχωρήσετε το βίντεο θα δείτε μια στρατιά από αστυνομικούς ότι είναι. Not gore but see it with your own fault. Hint, there are shootings... many many shootings. 12 injured, 9 seriously no deaths

 

 

 

Οκ...Αν είναι την επόμενη φορά θα πάω να φιλήσω τα χέρια των ΜΑΤατζήδων που δεν μου ριξαν πλαστικές σφαίρες σαν την Africa και μου ριξαν τα γλυκά ληγμένα χημικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=3wK_v9koL3Y&feature=player_embedded

 

Αν ειναι δυνατον....το σκυλακι απλα προστατευε τον καμενο(πρεζακιας) "ιδιοκτητη του"

http://www.youtube.com/watch?v=TpphuH-eM0U&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...