Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή! [Old]


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπερλουσκονι θεε παρε την παε. δεν το πιστευω αυτο που εκανε.

 

http://www.youtube.com/watch?v=E6Knp8N5m2U

 

δωσε μου μια αποδειξη οτι αυτος που ειδα ειναι ο μπερλουσκονι...(no offence)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωσε μου μια αποδειξη οτι αυτος που ειδα ειναι ο μπερλουσκονι...(no offence)

 

δεν εχω να σου δωσω αλλα ειχε γινει θεμα πριν λιγους μηνες. στα φρυδια του ρε οτι θελει κανει αυτος. αφου ειναι μαφια ο τυπος .νομιζω υπαρχει και πιο καθαρη εκδοση που φαινετε η μουρη του

 

πιο καλα αλλα βαριεμαι να ψαχνω τωρα. σκεψου απλα οτι αν καποιος εκανε φαρσα για να εχει κακο αντικτυπο στην κοινη γνωμη τωρα θα του ελειπαν μερικα δαχτυλα. δεν καταλαβαινει απο τετοια αυτος ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω να σου δωσω αλλα ειχε γινει θεμα πριν λιγους μηνες. στα φρυδια του ρε οτι θελει κανει αυτος. αφου ειναι μαφια ο τυπος .νομιζω υπαρχει και πιο καθαρη εκδοση που φαινετε η μουρη του

 

πιο καλα αλλα βαριεμαι να ψαχνω τωρα. σκεψου απλα οτι αν καποιος εκανε φαρσα για να εχει κακο αντικτυπο στην κοινη γνωμη τωρα θα του ελειπαν μερικα δαχτυλα. δεν καταλαβαινει απο τετοια αυτος ρε.

οντως πολυ μαφια ο τυπος...απλα μου φαινεται λιγακι περιεργο να κανει κατι τετοιο σε δημοσιο χωρο...τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Δεν παίρνω κι όρκο, αλλά πρέπει να είναι αληθινό, γιατί η όλη φάση κάτι μου θυμίζει. Νομίζω πως μετά ο Μπερλουσκόνι βγήκε και ζήτησε δημόσια συγνώμη από τη γυναίκα του για το περιστατικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μπερλουσκονι ειναι, ειχα την πιο καθαρη version του βιντεο πριν κανα διμηνο, μου το ειχανε στειλει σε email.

 

εκει φενεται καθαρα πως ειναι αυτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε δεν τον αγγιζει κανενας αυτον. ποιος θα του κουνηθει στην ιταλια? εχει συγκεντρωσει ολες τις μορφες εξουσιας στα χερια του. εγω παντως τον προτιμω απο τους σοβαροφανεις καραγκιοζηδες που εχουμε εδω. και εγω οταν το ειδα εμεινα βλακας αλλα μετα λεω ενταξει μπερλουσκονι αληθινο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως έχει κανένας σας την τηλεφωνική συνδιάλεξη μεταξύ των δυο "ιμιτασιόν" ανδρών που βάζει το Fight Club στον Sportfm? Αυτή που λέει "πες μου ότι είσαι άτριχος....", "από την πρώτη στιγμή που σε άκουσα ένιωσα ότι είμαστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον" κλπ. Πολύ γέλιο. Αν την έχει κάποιος παρακαλώ να την ανεβάσει κάπου..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...