Προς το περιεχόμενο

Innovator Mp3 Player 1gb Lcd Fm Radio


tonypc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

λοιπον και γω απο χτες ειμαι κατοχος του συγκεκριμενου.τζαμπε απτο ε-σοπ με το adsl in a box.μια χαρα μου φενεται,το firmware που εχει ειναι το 19.20.12.

το θεμα ειναι οτι το πακετο δεν ειχε μεσα κανενα cd με drivers κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά κατ'αρχάς.Νέοψ.Θα κάνω ποδαρικό με βλακώδη ερώτηση.Είμαι και γω κάτοχος του περιβόητου πια innovator και δεν έχω καταφέρει να εντοπίσω πως αυξομειώνεται η ένταση!!!!Μη βαράτε.Απλά ενίοτε το πιο προφανές είναι και το πιο δύσκολο να σκεφτείς;help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως καποιος απο το forum που αγοράσει το νεο ΜΡ3 θα μπορουσε να μας δωσει το firmware που υπαρχει στο δισκάκι που δίνουν μαζι με τη συσκευη
Φιλε το δισκακι αν δεν κανω λαθος δεν περιεχει το firmware του innovator αλλα τους drivers για το pc(που δεν χρειαζονται σε τιποτα ουτως ή αλλως!

 

Γεια χαρά κατ'αρχάς.Νέοψ.Θα κάνω ποδαρικό με βλακώδη ερώτηση.Είμαι και γω κάτοχος του περιβόητου πια innovator και δεν έχω καταφέρει να εντοπίσω πως αυξομειώνεται η ένταση!!!!Μη βαράτε.Απλά ενίοτε το πιο προφανές είναι και το πιο δύσκολο να σκεφτείς;help
Στο πανω μερος πατας πρωτα το button με τα γραμματα R/V και μετα αυξομειωνεις με τα 2 πρωτα buttons του κατω μερους!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Loipon pedia to exw kai egw(1gb) kai exei dinatotita periigisis stous fakelous. Den kserw an einai pio palia i ekdosi sas, alla etsi ginetai se mena:

pataw to M mia fora kai meta paw stin epilogi ( 08 / 08 ) File Browse.

Ta deixnei san ta palia windows.

Egw exw allo provlima omos, den borw na to kanw na pernei dedomena me taxitita USB 2.0 se ipologisti me winXP, kanas allos me to idio provlima?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...

Γεια σας παιδια.Λοιπον,στα innovator,εγω εχω το 2gb,ενα μαυρο και μικρο,αν πατισεις το πληκτρο πανω δεξια απο το play,σου ανοιγει επιλογες,εκει ψαχτε να βρειτε το αναζητηση.... σου ανοιγει ολους τους φακελους.

 

 

εγω εχω μια αλλη ερωτηση για τους γνωστες εδω του site,και για αυτη την ερωτηση μπηκα και εγω στη κουβεντα.χθες εβαλα video στο innovator,μετα απο κανα μισαωρο μου κολλησε,δεν μπορουσε να βγει απο τη καρτα μνημης και να μπει στη δικια του μνημη,εκανε συνεχεια απο μονο του ελεγχο και εβγαζε σφαλμα συνεχεια,τελειωσε η μπαταρια του,το εβαλα να φορτισει και κολλησε παλι,δν εβγαζε ενδειξη οτι φορτιζει και το φωτακι εμενε αναμενο συνεχως,το αφησα και παλι να τελειωσει η μπαταρια του.οταν το εβαλα ξανα να φορτισει,η οθονη του ηταν σα καμμενη ενα πραγμα,τα χρωματα υπερβολικα σκοτεινα ,μετα βιας μπορω να δω τη μπαταρια να γεμιζει,και οταν το βγαζω και παω να βαλω μουσικη δν δειχνει απολυτως τπτ.μπας και ξερει κανεις τι παιζει με τη κωλοοθονη ρε παιδες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...