Προς το περιεχόμενο

fujitsu-siemens lag problem se 3438gq??


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω ένα M3438 το οποίο παρουσιάζει το πρόβλημα αλλά όχι πολύ έντονα. Δεν παίζει κανένα ρόλο το ποιό μοντέλο θα αγοράσεις, αφού σε όλα παρουσιάζεται το συγκεκριμένο πρόβλημα. Σε άλλα περισσότερο σε άλλα λιγότερο. Όλα έχουν την ίδια μητρική με τον ίδιο ελεγκτή raid (εκεί προσδιορίζεται το πρόβλημα). Θα πρότεινα να το αποφύγεις... αλλά καταλαβαίνω το δίλημμά σου γιατί είναι πολύ φτηνό για αυτά που προσφέρει!

 

Εγώ έμαθα για το πρόβλημα από το internet 2 μέρες αφού το αγόρασα. Αν το ήξερα από πιο νωρίς δεν υπήρχε περίπτωση να το αγοράσω. Τώρα έχω ακόμα ένα λόγο για να προτείνω σε κάποιον να μην αγοράσει φορητό Fujitsu γενικά, λόγω της ανεκδιήγητης συμπεριφοράς της εταιρείας προς τους πελάτες της. Όχι μόνο γνωρίζει το πρόβλημα και δεν κάνει τίποτα για αυτό, αλλά συνεχίζει να διαφημίζει και να προωθεί το εν λόγω μοντέλο (όπως και τα 1437, 1439 που έχουν το ίδιο πρόβλημα) χωρίς να ενημερώνει καν τους υποψήφιους αγοραστές... Και φυσικά να μη μιλήσουμε για ανακάλεση των μοντέλων, επιδιόρθωση και αποζημίωση...

 

Τραγική κατάσταση. Μακρυά...

 

Φιλικά, Θέμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...