Προς το περιεχόμενο

2 Monomaxies se 2 pedia maxhs ! ! !


TakeItEasy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e den exeis na peis kai polla gia afta ta 2 15aria einai idia mono pou to toshiba thelei epektasi egguhshs ara akribenei ligo kai to allo exei ligoteri mnimi ram....genika tha ebistebomouna toshiba ....sta alla exoun ta idia.....

 

Sta 2 17aria einai pali idia mono pou ego dino megali baritita stin analisi kai to hp exei parapano pou simainei poli thetiko....o skliros den epireazei to apotelesma.....aplos o hp den exei oreo desigh kai genika den exo diabasei kala logia gia tis othones ton hp ....an boreis na breis se alli eteria me tetia analisi tha eisai arxigos....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo mprosta mou to teleutaio RAM pou sugrinei polla laptop,kai oson afora to HP NX 9420 kai to Toshiba P100-138(Me ta 512MB ram mono) dinei:

 

-->NX9420:Epidoseis 8,97 / Othoni 9,04 / 3D 7,65

-->P100-138:Epidoseis 9,68 / Othoni 8,43 / 3D 7,54

 

Episis axizei na anaferthei oti to HP exei apokrisi othonis mono 17, eno to Toshiba parousiase sto en logo test autonomia mono 60mins!!

 

Auto pou me provlimatizei ligo sto NX9420 einai o xarakthrismos os business eno tou Toshiba os multimedia/gaming, kai ousiastika sto mono pou diaferoun einai h grammh sthn emfanish!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...