Προς το περιεχόμενο

Team Fortress 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ωραιος, μ'αρεσε ο spy σου. Εγω ειχα να παιξω πολυ καιρο spy και δεν επαιζα πολυ καλα ;Ρ Δεν πολυβολευε και το gamemode που ειχαμε

 

Με το που πέθανα κάπου στον 2ο γύρο, Ghost Rider LSOV: Medic! Ghost Rider LSOV: Medic!

Why do you impersonate a pyro? :P (ειδικά κάποιον που δεν φωνάζει medic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ξέρετε ότι υπάρχει αρκετά μεγάλο ελληνικό community στο game και έχουμε άτομα στον server μας από το πρωί ως αργά το βράδυ. Μπείτε και πείτε ένα γεια.

 

Community: http://steamcommunity.com/groups/tf2gr

Site: www.tf2.gr

Server: server.tf2.gr

Επεξ/σία από cool_myll
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Ρε παίδες, ξέρω ότι μπορείς να πουλήσεις τα promo items από το Rome 2 Total War αλλά κάτι πρέπει να κάνεις πρώτα για να φύγει το not tradeable από πάνω τους. Τα έχω τόσο καιρό και πάνε χαμένα γιατί δε παίζω TF2 και θέλω να τα πουλήσω να βγάλω κανά φράγκο. Ξέρετε πως γίνεται αυτό; Ούτε καν trade σε φίλο δε μπορώ να τα κάνω δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 11 μήνες μετά...

Team Fortress 2 FPS drops

 

Καλησπέρα,

 

τα χαρακτηριστικά του συστήματός μου είναι τα εξής:

 

AMD FX6350

7750 1GB GPU

4GB DDR3

 

Δεν αναφέρω χρονισμούς κλπ γιατί δε νομίζω να έχουν μεγάλη σχέση με το πρόβλημά μου.

Παίζω team fortress από το 2009 (με pentium 4 @3GHz τότε (RIP brother..)) και με το παραπάνω σύστημα από πρόπερσι και δεν αντιμετώπισα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα στα fps. Παρόλα αυτά, τον τελευταίο μήνα (windows 10, btw) τα fps έπεσαν σε unplayable επίπεδα, Ό,ΤΙ κι αν έκανα στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού, έτσι από τα σταθερά πάνω από 60 (δεν ξέρω ακριβώς, δε μέτραγα) έχω πέσει σε ~5-10 μέσα σε μάχες... Μετά από εκτενές ψάξιμο είδα ότι πολλοί έχουν τετοια θέματα με AMD CPUs, με κάποια threads να φτάνουν στο 2010 μάλιστα :P Για να διορθώσω το πρόβλημα έκανα μέχρι και φορμάτ, έβαλα πάλι τα 7, και σε CLEAN install πέρασα μόνο το tf, με το ΙΔΙΟ πρόβλημα να συνεχίζεται!!! Ξέρει κανείς τι παίζει ή είχε αντίστοιχο πρόβλημα;; :-)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...