Προς το περιεχόμενο

Αγορά Οθόνης LG-L1919S-SF


trobasrobas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα :) .Απειδή σκέφτομαι να αγοράσω υπολογιστή σε κάνα μήνα από τώρα έχω αρχίσει να ψάχνομαι γενικά .Έχω σταμπάρει την LG-L1919S-SF ΤFΤ 19" που κάνει 250€ χωρίς Φ.Π.Α. .Γενικά εμπιστεύομαι την εταιρεία αυτή όπως και την ΕΙΖΟ μόνο που είναι λίγο πιο ακριβή ..... .Για το συγκεκριμένο μοντέλο γνωρίζει κανείς τίποτα ?Μου έχει κάνει αρκετά καλή εντύπωση το ότι με τόσα λεφτά παίρνεις οθόνη και μάλιστα LG .Αξίζει η μάπα το καρπούζι ?Ευχαριστώ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη οθονη νομιζω ειναι η φθηνοτερη της LG. Την εχει ο ξαδερφος μου. Καλη ειναι. Ενα απο τα αρνητικα της ειναι οτι δεν εχει DVI.

Παντως εχε υποψη σου και το e-shop το οποιο την εχει 248ευρω τελικη τιμη (me ΦΠΑ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

η LG ειναι αστερι.

Απο αλλα ποστ αν δεις οι πιο πολυ προτεινουν αβιαστα LG σε tft οθονη.

δεν θα σε απογοητευσει, και αν τυχον το κανει (χτυπα ξυλο) εχεις 3 χρονακια εγγυηση on-site!!!!

Μεγια σου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς μεσω του system devices? Αν ναι εγκατέστησε τους κατευθείαν από το cd... Αλλιώς κάνε το αντίθετο, δηλαδή απο system devices -->> monitor---> update driver και είσαι οκ τελικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tin pira pedes !!! teleia eikona... kristallo !!!

Γεια,

Εχει ομοιόμορφη φωτεινότητα;

Βάλε ένα γκρι φόντο σε πλήρη οθόνη να δείς... ή με το paint (ζωγραφική)

Οι πιο πολλές TFT είναι πχ πιο φωτεινές κάτω ή στα άκρα. LG δεν

έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geia sou neoferte insomniac... kalwsirthes to club...

 

ii antithesi tis otonis ine 1400:1 kai i fwteinotita 350cd/m...

 

i fotinotita tis ine apolitws omoiomorfi... teleia apla teleia... gia ta lefta tis best buy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geia sou neoferte insomniac... kalwsirthes to club...

 

ii antithesi tis otonis ine 1400:1 kai i fwteinotita 350cd/m...

 

i fotinotita tis ine apolitws omoiomorfi... teleia apla teleia... gia ta lefta tis best buy...

 

Καταπληκτικό forum! Απάντηση αμέσως!!:-D Μόνο πες μου αν έβαλες γκρι ομοιόμορφο φόντο. Γενικά αν έχεις προγράμματα όλες φαίνονται ΟΚ (δηλαδή ανοίγεις το PAINT (ζωγραφική) βάζεις 1280x1024 διάσταση και γέμισε το με γκρι χρώμα. Φαίνεται ομοιόμορφα;)

Επιμένω γιατί δεν έχω δει τέτοια οθόνη (στη δουλειά έτσι τσέκαρα δίαφορες).

Επίσης θα έλεγα ότι το DVI ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ στην ποιότητα. Στη δουλειά είχα οθόνη με DVI για ένα χρόνο και τώρα εδώ και μήνες έχω αναλογική. Δεν κατάλαβα διαφορά!

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...