Προς το περιεχόμενο

ACER 5024 ksafniko kleisimo


chronixp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia kalispera. Exw edw kai ena xrono ena ACER 5024WLMi. Enw den exw antimetwpisei kanena problima olon afto ton kairo, ti teleutaia ebdomada ekei pou douleuw, to laptop kleinei mono tou. Otan to bazw stin priza den exei kanena problima. Kserw oti mporei na einai h battaria, alla h xrisi pou tis exw kanei gia ena xrono (tin afinw na ksefortisei, den ti fortizw sinexeia me anoixto to laptop) den pisteuw na dikaiologei afto to ksafniko kleisimo. Mipws mporei na me boithisei kapoios?

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αυτό κάτι μου θυμίζει σε έναν acer 1511 ενός φίλου μου. Δυστυχώς ήταν μεγάλη ζημιά (επεξεργαστής , μητρική κτλ ζημιά περίπου 600€).

Αυτό δεν σημαίνει ότι και εσένα έχει τέτοιο πρόβλημα.

Για δες τον χωρίς μπαταρία να δεις πως συμπεριφέρεται.Σε πόσο χρονικό διάστημα κλείνει με την μπαταρία. Παρακολούθησε τον δείκτη στάθμης της μπαταρίας. Μπορεί τελικά να τα έχει παίξει η μπαταρία. Κοίτα την θερμοκρασία του φορητου με κανένα πρόγραμμα παρακολούθησης μην και τυχόν σηκώνει θερμοκρασία και κλείνει μόνος του. Τέλος κοίτα και μην έχει "φρακάρει" η έξοδος για το ανεμιστηράκι αριστερά του φορητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αν και ας ελπίσουμε να μην είναι κάτι τέτοιο, γιατί αν ισχύει την βάψαμε! Πάντως όταν δουλεύει με το φορτιστή επάνω δουλεύει μια χαρά χωρίς να κλείνει. Ούτε από θερμοκρασία δεν πρέπει να είναι γιατί το παθαίνει καμιά φορά και όταν το ανοίγω και είναι τελείως κρύο. Σίγουρα πρέπει να είναι θέμα μπαταρίας ή επαφής και δεν ξέρω πως να το τσεκάρω... Μάλλον με καμία εγχείρηση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...