Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πραγματικά δλδ εχω μακ επρεπε να εχω περισσότερες ελπίες να μου δωσουν ένα beta κλειδί.

 

να δουμε οταν θα βγει ο client μεσα σοτν απρίλιο αμα θα ειμαι τυχερος.

σταματήσανε να δίνουνε invites;

 

 

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ. ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ BETA ΓΙΑ ΜΑΚ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΝΕΤΚΑΦΕ.

Επεξ/σία από kebinB
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι εχω 7 παιχνιδια κ ακομα.........:S αλλα οι τις Blizzard θεωρησαν μεγαλο κοπο να κανουνε ενα απλο search κ να στελνανε τουλαχιστον πρωτα σε αυτους που εχουνε τα classic Sc που στην ουσια αυτοι πρωτα πρεπει να τεσταρουνε βρηκαν την ευκολη λυση aka Random κ ετσι αυτοι που εχουνε ενα απλο trial wow να εχουνε key :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα beta key σε όλα τα παιχνίδια είναι random εκτός από λίγες περιπτώσεις που κάνουν give away μερικά μόνο keys μέσω διάφορων διαγωνισμών ή με την αγορά special edition πραγμάτων που είναι καθαρά θέμα promotion.

Δεν είναι θέμα βαρεμάρας αλλά τακτικής, εξάλλου έτσι όπως γίνεται πλέον η beta στα παιχνίδια δεν γίνεται για να δοκιμάσει η εταιρεία το παιχνίδι μιας και υπάρχει μηδαμινό feedback από την πλευρά των χρηστών που δεν έχουν καμία διάθεση να βοηθήσουν ούτε στα survey ούτε στα reports, αλλά περισσότερο για promo και δημιουργία hype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...