Προς το περιεχόμενο

LG ποια απο τις 2;


nikoskourtis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκοπευω να αγορασω μια LCD οθονη και ειμαι αναμεσα στις παρακατω:

L1932P-SN

Αντίθεση 700:1

Χρόνος Απόκρισης 4 ms

 

L1970H

Αντίθεση 1600:1

Χρόνος Απόκρισης 8 ms

 

 

Ειναι LG και οι δυο. Απλα προβληματιζομαι να επιλεξω τον καλυτερο χρονο αποκρισης ή την καλυτερη αντιθεση. Με δεδομενο οτι δεν παιζω παιχνιδια μηπως ειναι καλυτερη η επιλογη της L1970H; Ακομα κι αν παιξω καποιο παιχνιδι τα 8ms δεν ειναι αρκετα; Ειναι ορατη η ανωτεροτητα των 4ms στα παιχνιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ανάμεσα σε αυτές τις δύο ήμουν, αλλά τελικά πήρα τη philips 190x6fb. Στην αρχή είχα παραγγείλει από το e-shop την 1970h, αλλά ενώ την είχαν στον κατάλογο στην πραγματικότητα δεν την είχαν και μετά αφού παράγγειλα την 1932p-sn το ίδιο βιολί. Ετσι κατέληξα στη philips.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εχω καινουρια ερωτηση. Ειχα καταληξει στην 1970H. Ομως δεν την εχει το e-shop ουτε το πλαισιο (προτιμω e-shop). Καταργηθηκε; Το e-shop εχει αυτη τη στιγμη την 1970HQ-BF

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168299

 

Ειναι διαφορετικη αυτη η οθονη; Στο επισημο site λεει οτι ειναι TCO 03, ενω στο e-shop TCO99.

Η 1970H ηταν γενικως λιγο χειροτερη. Τι λετε να παρω την 1970HQ-BF ή θα μου δωσουν καμια αλλη 1970; Εχω μπερδευτει λιγο με αυτες τις παραμετρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καινουρια ερωτηση. Ειχα καταληξει στην 1970H. Ομως δεν την εχει το e-shop ουτε το πλαισιο (προτιμω e-shop). Καταργηθηκε; Το e-shop εχει αυτη τη στιγμη την 1970HQ-BF

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168299

 

Ειναι διαφορετικη αυτη η οθονη; Στο επισημο site λεει οτι ειναι TCO 03' date=' ενω στο e-shop TCO99.

Η 1970H ηταν γενικως λιγο χειροτερη. Τι λετε να παρω την 1970HQ-BF ή θα μου δωσουν καμια αλλη 1970; Εχω μπερδευτει λιγο με αυτες τις παραμετρους.[/quote']

 

 

i 1970H katargithike stin thesi tis vgeni i 1970HQ pu einai poli kaliteri apo tin proigumeni.. kai ego tin 1970H eixa paragilei alla me idopoiisan ke pira tin 1970HQ i opoia kai sta 4ms eiani kai exei kai megaliteri adithesi 2000:1... mia xara dld

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετα την εξεταστικη θα παρω οθονη. Μαλλον 1970HQ.

Ομως ρε γαμωτο η τιμη της στο e-shop δεν εχει πεσει καθολου ενω της "φθηνης" 1919 πεφτει συνεχως.

 

Edit

Με 8 ευρω παραπανω παιρνω την L204WT-SF απο πλαισιο που ειναι 20αρα και θα με καλυπτει για πολλα χρονια ακομα και για σχεδια σε cad που ισως χρειαστει να κανω σε κανενα χρονο που θα τελειωσω τη σχολη.

Πιστευω οτι θα πεσει συντομα η 1970HQ και ελπιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lipon, katarxas se efxaristw... me tis proepilegmenes rithmiseis einai wntws poly fwteini... i foteinwtita ine sto 50% kai thn exo paei sto 37% !!!! to aspro stamataei na ine enoxlitiko otan tin valeis sto 43-44% kai katw... sxetika me alles rithmiseis den me endiefere kai den to epsaksa... an kai den nomizo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...