Προς το περιεχόμενο

problhma me mpataria compaq


jimn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Einai dynaton re paidia na xalasei teleiws hm mpataria apo to laptop moy(presario 2810)?

Ebala win xp pro (enw htan sthmeno me HOME) kai to ebala sthn ntoylapa,meta apo kanena mhna to ebgala gia na to parw mazi stis diakopes kai h mpataria kapoyt.Stis andeikseis ths mpatarias moy grafei charging alla sth oysia den kanei tipota giati molis to bgalw apo thn mpriza sbhnei amesws.

Kamia lysh?

Eyxaistw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ μια μπαταρία σαφώς και είναι δυνατόν να χαλάσει. Αυτό εξαρτάται από την ίδια την μπαταρία, τον τρόπο χρήσης της και τον αριθμό απο-επαναφορτήσεων.

Από ότι καταλαβαίνω τη ζημιά στην έκανε η αποθήκευση της μπαταρίας, εφόσον βέβαια η μπαταρία είναι όντως καπουτ και εφόσον την έβαλες στη ντουλάπα ενώ ήταν άδεια. Αυτό είναι θάνατος για τις λιθίου μπαταρίες.

Δε μας είπες όμως σε τι κατάσταση ήταν η μπαταρία όταν τη φύλαξες...

αν ήταν σε καλή κατάσταση, το να καταστραφεί τελείως μου φαίνεται εξαιρετικά αδύνατο. Επίσης τα WINXP pro δε φταίνε σε κάτι.

Σε κάθε περιπτωση κατεβασε το mobile meter και τρεξε το. στα options πηγαινε στο battery info και δες τι wear level εχει... εκεί θα δεις αν έχει πάθει μη αναστρέψιμη ζημία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ μια μπαταρία σαφώς και είναι δυνατόν να χαλάσει. Αυτό εξαρτάται από την ίδια την μπαταρία' date=' τον τρόπο χρήσης της και τον αριθμό απο-επαναφορτήσεων.

Από ότι καταλαβαίνω τη ζημιά στην έκανε η αποθήκευση της μπαταρίας, εφόσον βέβαια η μπαταρία είναι όντως καπουτ και εφόσον την έβαλες στη ντουλάπα ενώ ήταν άδεια. Αυτό είναι θάνατος για τις λιθίου μπαταρίες.

Δε μας είπες όμως σε τι κατάσταση ήταν η μπαταρία όταν τη φύλαξες...

αν ήταν σε καλή κατάσταση, το να καταστραφεί τελείως μου φαίνεται εξαιρετικά αδύνατο. Επίσης τα WINXP pro δε φταίνε σε κάτι.

Σε κάθε περιπτωση κατεβασε το mobile meter και τρεξε το. στα options πηγαινε στο battery info και δες τι wear level εχει... εκεί θα δεις αν έχει πάθει μη αναστρέψιμη ζημία[/quote']H alhtheia einai oti meta to format emeine peripoy 8 mhnes sthn axrhsteia.Eyxaristw pantos gia thn apanthsh,tha trexw to prog poy moy eipes kai tha epanelthw me ta apotelesmata

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimn 8 μήνες σε αποθήκευση χωρίς καμία ενδιάμεση φόρτηση, και από ότι τουλάχιστον ξέρω, καταστρέφουν την μπαταρία. Βέβαια κρατάω μια επιφύλαξη, γιατί δε μου έχει συμβεί και ειλικρινά δε θέλω να το τεστάρω (lol).τι να σου πω??? καλή τύχη....αν και μάλλον θα ψάξεις για καινουργια μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an pas gia agora neas mpatarias afou rwtiseis tin compaq prwta kai deis times koita kai edw, einai ligo pio fthina sinithos batteries.gr. episeis mporoun na sou ftiaksoun kai symvath xwris to logo compaq kai tha sou erthei pio fthina, ennoeite panta me eggyhsh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto diko mou compaq evo meta apo 15~ meres parathmeno me adeia mpataria epa8a akribws to idio.meta apo agora mias new noname anakalypsa oti xalase h plaketa fortishs pou einai 3exwristo part apo to m/b kai oxi h mpataria..

dokimase an mporeis me mia alh mpataria prin probeis se agora neas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...