Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ Laptop ΩΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥ Pc


athmich

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ LAPTOP ΕΧΟΝΤΑΣ ΗΔΗ DESKTOP.

H ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ

α)ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

β)ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ MANAGER κλπ

γ)ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΑΙΝΙΩΝ

 

 

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ 600 ΕΥΡΩ

Fujitsu - Siemens Amilo L1310G

Intel Celeron M 390 1,7GHz / 1024MB / 100GB / DVD/RW DL / 15.4” WXGA Crystal View

 

 

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κοίταξε και αυτό:

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907102

 

Από ποιότητα κατασκευής ξέρω ότι είναι κορυφαίο, απλά επικοινώνησε με την αντιπροσωπεία τους αν θες να αλλάξεις κάτι, π.χ. παραπάνω μνήμη ή παραπάνω επεξεργαστή και τα λοιπά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Polidi, θα σου ήμουν ευγνώμων αν μας έλεγες κάτι παραπάνω για το pa1510 (θερμοκρασίες, αίσθηση, δυνατότητες κλπ) γιατί βλέπω ότι έχει τον επεξεργαστή AMD 64 X2, που απ' ότι ξέρω είναι κάτι καινούριο. Ψάχνω κι εγώ ένα σχετικά φθηνό laptop και είναι ανάμεσα σ' ατά που κοιτάζω. Απλά δεν έχω ξεκαθαρίσει AMD ή Centrino Dual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Polidi, θα σου ήμουν ευγνώμων αν μας έλεγες κάτι παραπάνω για το pa1510 (θερμοκρασίες, αίσθηση, δυνατότητες κλπ) γιατί βλέπω ότι έχει τον επεξεργαστή AMD 64 X2, που απ' ότι ξέρω είναι κάτι καινούριο. Ψάχνω κι εγώ ένα σχετικά φθηνό laptop και είναι ανάμεσα σ' ατά που κοιτάζω. Απλά δεν έχω ξεκαθαρίσει AMD ή Centrino Dual.

 

 

Katarxein des edo to diko mou modelo.

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=151321

Epidi to idio modelo to vgazei kai se AMD Turion 64 X2.

Tora oson afora to diko mou.

Koita den to poli piraxa kai poli akoma alla eimai poli efxaristimenos mexri tora se sxesi me ta lefta pou edosa.

Ola einai tzami thermokrasies 40-50 maximum(den etrexa omos tipota poli vari na do pos tha andidrasei)

Apo esthitiki koita den mporo na ekfero gnomi dioti den eixa alo Laptop paleotera alla einai ta panda ok.

Tra ena apo ta mion einai i mpataria pou krataei mono 3 ores(tha ithela perisotero)

Alla apo ta + einai kai pali i mpataria pou fortonei mesa se 40 min.

An thes tipota alo pes mou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...