Προς το περιεχόμενο

190s7fs


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έψαχνα για μονιτορ να συνδεσω υπολογιστή και 360 κατα προτίμηση philips ή lg που δίνουν τις ανώτερες εγγυήσεις και βρήκα αυτό (THANX skroutz! )

http://www.pixmania.com/gr/gr/349102/art/philips/ieuic-tft-19-190s7fs-8-ms.html?srcid=1354

 

Πιστεύετε οτι θα έχω προβλήματα με ghosting? Υπάρχει κάτι καλύτερο με αυττή τη τιμή και vga + dvi που θέλετε να μου προτείνετε;τέλος, έχει αγοράσει κανείς απο αυτό το κατάστημα; Είναι ασφαλές; Δεν τη βρίσκω αλλού αυτη την οθόνη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προτιμήσεις philips Και οχι LG..επίσης υπάρχει με τα ιδια χαρακτηριστικά και αυτή.. PHILIPS 190X6FB 19'' TFT η οποία ειναι εξαιρετική οθόνη με πολύ ομορφο design touch screen..ρίξε μια ματιά στο e-shop στα 312 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egω εχω την 190χ6.Einai ejairetikh οθονη αλλα touch screen δεν εχει(η εχει και δεν το ξερω).Επισης παρολο που εχει μηδενικο πιξελ εχουν γινει πολλα threads sto insomnia απο φιλους που την εχουν και τους εχουν επιστρεψει μεταχειρισμενες(ψαξ το).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eno to epsaxna akoma, ksanampika sto site.... I IDIA OTHONi EXEI APISTEYTI TIMI I MOU FAINETAI?

 

Exei agorasei kaneis apo ayto to katastima?, De pisteyo na prokeitai gia scam?

237 evro? Gia 19 intses dvi kai vga kai 8ms? kai Philips? AAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εχω παρει την Philips 190S5 TFT απο το PIXmania (εδρα: Γαλλια) και ηρθε σε 3 μερες με DHL κατευθειαν στην πορτα μου!:-D Οσο για το προιον, ηταν ΑΑΑ (zero pixel). H τελικη τιμη ειναι ομως λιγο παραπανω: Συμβολαιο Εγγυημενης Αγορας + μεταφορικα μεσω DHL. Ελεγξε την τελικη τιμη με αλλες εσωτερικου με το Skroutz και η αποφαση ειναι δικια σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...