Προς το περιεχόμενο

Εσείς ποιο mp3 player έχετε?


Undead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

NW-A1000 6gb δεν υπάρχει καλύτερο..ειδικά μετα το firmware και το σπάσιμο του κόφτη για την ένταση είναι απλα τέλειο..και ανθεκτικό.το έχω 2 χρόνια μου έχει πέσει άπειρες φορές κάτω έχει πέσει ολόκληρο σε νερο..τίποτα απλά το καλύτερο mp3 player που είχα ποτέ..

 

i95q0xirxbr4olyf5g33.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και εμένα μου άρεσε τελικά το sony, έκτος από δύο πράγματα, που αναγνωρίζει τους ελληνικούς χαρακτήρες με αυτήν την χάλια γραμματοσειρά και που είναι τόοοοσο αργό ώρες ώρες, από το ένα μενού στο άλλο. Και το ότι έχει σκληρό δεν είναι δικαιολογία, γιατί το DAP του 2000 ήταν πολύ πιο γρήγορο.

Α, ούτε ραδιόφωνο έχει, και η αντοχή της μπαταρίας του είναι ψιλομέτρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iRiver H120 (20GB HD) με περασμένο RockBox...

 

To firmware της iriver , απλά... πολύ απλό!

 

Πάει για 4 χρόνια λειτουργίας, έχει περάσει τα άπειρα, δεν έχει πάθει τίποτα. Δεν το περίμενα από μηχανάκι με σκληρό δίσκο να είναι τόσο άμεσο και να έχει κρατήσει τοοοοσο πολύ (δεν έχει και αισθητήρα G)

 

h100-small.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα μήνα περίπου είμαι κι εγώ κάτοχος του Creative Zen 4GB. Μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος. Μόνο μια φορά μου χτύπησε το firmware, αλλά πέρασα το καινούριο και κανένα πρόβλημα από τότε. Γενικά το θεωρώ πολύ καλό σε ποιότητα, μικρό και βολικό σε μέγεθος, κομψό σε εμφάνιση και με δυνατότητες που καλύπτουν απόλυτα νομίζω τον μέσο χρήστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το άγνωστο στην Ελλάδα Meizu/8Gigabyte με οθόνη 2,4in. και ένα ημιεπαφικό συστηματάκι χειιρισμού που μοιάζει με iPod κάπως.Η μπαταρία βαστάει 14 ώρες και δεν έχει καποιο πρόβλημα. Η ποιότητα ήχου είναι καλή όχι όμως εξαιρετική και παίζει και βιντεάκια ενώ έχει ραδιόφωνο που με ενδιέφερε πολύ.

Το ωραίο! Το είχα πάρει από eBay πριν ένα εξάμηνο μόλις 80 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου άρεσε τελικά το sony, έκτος από δύο πράγματα, που αναγνωρίζει τους ελληνικούς χαρακτήρες με αυτήν την χάλια γραμματοσειρά και που είναι τόοοοσο αργό ώρες ώρες, από το ένα μενού στο άλλο. Και το ότι έχει σκληρό δεν είναι δικαιολογία, γιατί το DAP του 2000 ήταν πολύ πιο γρήγορο.

Α, ούτε ραδιόφωνο έχει, και η αντοχή της μπαταρίας του είναι ψιλομέτρια.

 

Ναι συμφωνώ στα περισσότερα που λες με εξαίρεση : αργο ,με το τελευταιο firmware v3 διορθώνεται αρκετά η ταχύτητα.επισης προτιμώ να ειναι λίγο πιο αργο απο άλλα και να μη κρασάρει το λογισμικό του σε αντίθεση με τα creative.σε σχέση με την ηλικία του .την χωρητικότητα του και την οθόνη του η αυτονομία του είναι ικανοποιητική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συμφωνώ στα περισσότερα που λες με εξαίρεση : αργο ,με το τελευταιο firmware v3 διορθώνεται αρκετά η ταχύτητα.επισης προτιμώ να ειναι λίγο πιο αργο απο άλλα και να μη κρασάρει το λογισμικό του σε αντίθεση με τα creative.σε σχέση με την ηλικία του .την χωρητικότητα του και την οθόνη του η αυτονομία του είναι ικανοποιητική.

Εγώ το πήρα μεταχειρισμένο και είχε το 3 περασμένο από τον προηγούμενο κάτοχο. και αν μου λες ότι με το 3 βελτιώθηκε, δεν τολμώ να φανταστώ πόσο χάλια θα ήταν πιο πριν!!!

Πάντως και εγώ το βρίσκω καλό και έχει εκτοπίσει τα υπόλοιπα, εκτός από το nano, λόγω του ραδιοφώνου του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...