Προς το περιεχόμενο

συμβατά μελάνια εκτυπωτών


podaskos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω έναν hp deskjet 5740 και πριν κανα τρίμηνο αποφάσισα να βάλω συμβατό μελάνι (μαύρο) από μια εταιρεία που δεν θυμάμαι (inkprint νομίζω). Μετά από δυο αποτυχημένες προσπάθειες - ο εκτυπωτής δεν αναγνώριζε την κεφαλή - γύρισα πάλι στο γνήσιο. Τώρα που τελειώνει πάλι η μαλάνη μήπως μπορεί κανένεας να συστήσει μια δοκιμασμένη εταιρεία συμβατών μελανιών για hp (έχουν την κεφαλή πάνω στο ανταλλακτικό του μελανιού);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pali apo certridge world ειχα προβλημα και με το μαυρο και με το εγχρωμο(ΗΡ officejet V 40)-δεν τα αναγνωριζε- με αποτελεσμα να γυρισω στα γνησια.ΜΕ ενδιαφερει και εμενα το ζητημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia canon ok gia HP τι γινεται.Αυτοι εχουν προβλημα με τις αναγομωσεις.

 

Και στα τρια που εχω δεν μου εχουν δημιουργησει προβλημα...

Πρεπει να κανεις ομως μοντιφιες με ζελοτειπ.Συνηθως απο εκει που τα γεμιζεις σου δινουν οδηγο με το πως ακριβως να το κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου εχει δωσει χαρτακι που δειχνει ποια πινακια πρεπει να καλυψεις με ζελοτειπ?Η διαδικασια απαιτει κανενα 3λεπτο.Παντως ηρακλειο+καστορια μου εχουν δωσει οδηγιες.Υποθετω πως αντιστοιχα θα εχουν για ολες τις μαρκες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε αν αυτό που ψάχνεις είναι οδηγίες για να μηδενίσεις τον δείκτη μελανιού μετά από γεμισμα ,οι οδηγίες για τα μελανια σου είναι εδώ :

 

http://alotofthings.com/viartshop/article.php?category_id=11&article_id=83&page=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...