Προς το περιεχόμενο

Pls βοήθεια Αγορά 17" tft


deviant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω μια 17αρα tft εως 250€, το πολύ 300€. Δεν ενδιαφέρομαι τόσο για παιχνίδια ! Aσχολούμαι και με φωτογραφία, ok οι tft δεν είναι ότι καλύτερο για το hobby, αλλά είναι πολύ ξεκούραστες...βρίσκομαι πολλές ώρες μπροστά στο pc εξαιτίας δουλειάς.

H lg 1732 L1732P-SN έχει παραπολύ καλά χαρακτηριστικά σε σχέση με την τιμή της.

Επίσης σκέφτομαι και για philips... αλλά δεν θέλω οθόνη με ηχεια, usb, να φτιάχνει καφέ klp klp klp

Τέλος θέλω να έχει dvi είσοδο.

Δεν θέλω 19άρα !!!!!!!!!!!!!!

 

PLS HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Υγ.Γιατί το πλαίσιο έχει χαμηλότερη τιμή αν η παραγγελία γίνει από internet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την οθόνη lg 1732 που αναφέρεις την αγόρασα πριν 3 μέρες και έχω μείνει ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.........στην προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!!:-D

Τέλος για το πλαίσιο δεν ξέρω σίγουρα αλλα υποθέτω ότι έχει χαμηλότερες τιμές στις online παραγγελίες για να χτυπήσει τα online καταστήματα(π.χ. e-shop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπα αυτή [LG 1770H] χωρίς σκέψη... Είναι απίστευτη οθόνη και στα λεφτά ακριβώς που θέλεις να δώσεις. Αν την δεις σε λειτουργία θα με θυμηθείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xmm η lg 1770h αξίζει τα 80€ παραπάνω...?

 

Ok η eizo είναι εγγύηση αλλάδεν έχει dvi...

To dvi δεν βοηθά καλύτερα σε ρύθμιση των χρωμάτων? μάλλον οι απόδωσεις είναι πιο καλές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είμαι μεταξύ των 2 lg 1732 kai 1770 ΚΑΙ της philips 170p7es briliance http://www.greek-shops.de/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=1278439

 

αλλά είναι αξιόπιστη η αγορά απο γερμανία?

Θα έχω μήπως πρόβλημα με την εγγύηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...